Menu

Víte, jak pečovat o svou peněženku?

Sdílet na Facebooku

30. listopadu 2021

Jak zajistit, aby vaše peněženka byla stále plná, vám v tomto článku bohužel neporadíme. Dáme vám ovšem typy, jak se o peněženku starat, aby i po letech každodenního používání vypadala stále jako nová.

Historie peněženek, dříve nazývaných také portmonky, sahá až k rozvoji bankovek a papírových peněz. Do té doby se k placení používaly hlavně mince, ty ovšem dokázaly být poměrně objemné, a proto se k jejich přenosu využívaly měšce nebo truhly. Tahat s sebou celou truhlu už naštěstí nemusíme, na výběr máme z nepřeberného množství různých typů peněženek, od kožených, přes látkové, velké či malé, výběr je čistě na vás.

Pro členy ROSSMANN CLUBu nyní v rámci věrnostního programu nabízíme elegantní a praktické kožené peněženky, jak pro dámy, tak i pro pány. Oba typy peněženek jsou vyrobeny ze 100 % kůže v univerzální černé barvě.

A jak se tedy o peněženku starat, aby vydržela jako nová?

  1. Čistit, čistit, čistit!

Čistota je alfou a omegou, proto nezapomínejte svou portmonku pravidelně čistit. Máte ji v ruce každý den, a to převážně venku na veřejných prostranstvích. Pokládáte ji na stůl a ukládáte do kabelek. K vyčištění kůže vám bude stačit jemně vlhčený hadřík či speciální čistící pěna. Jednoduše celou peněženku otřete, a nevynechávejte ani vnitřní prostory. Následně ji nechte přirozeně oschnout.

obr_1

  1. Výživa

Stejně jako vaše kůže potřebuje vyživit krémem či tělovým mlékem, podobnou výživu potřebuje i vaše kožené zboží, ať už se jedná o peněženku nebo třeba boty. Jednou za čas tak svou peněženku nakrémujte speciálním přípravkem, uvidíte, že se vám odvděčí a zůstane déle krásná.

  1. Dezinfekce

Vzhledem k aktuální virové situaci vám rozhodně doporučujeme svou peněženku pravidelně dezinfikovat (stejně tak nezapomínejte ani na dezinfekci vašeho telefonu, přece jenom tyto dvě věci máme v rukou nejčastěji).

Udělejte radost sobě nebo třeba svému partnerovi novou koženou peněženkou v černé barvě ať už v dámské či pánské verzi. Tato reprezentativní portmonka nabízí dostatek prostoru nejen pro bankovky a mince, ale i pro všechny bankovní, slevové i věrnostní karty.

Více informací zde.

Sbírat body můžete až do 31. 12. 2021 nebo do vyprodání zásob.

Zobrazit všechny články

Líbí se vám náš obsah? Sledujte nás na sociálních sítích