Menu

Velká letní soutěž o dárkový poukaz na wellness pobyt a stovky dalších cen

Sdílet na Facebooku

12. července 2021

Léto je v plném proudu a my jsme si pro naše věrné zákazníky a sledující připravili něco speciálního. Přesvědčte se sami, že sledovat nás na Instagramu se vyplatí. Budeme nadělovat nejen krásu, ale i radost, péči a odpočinek.

Vezměte mobil do ruky, klikněte na ikonku Instagramu, najeďte na náš profil @rossmann_cz a dejte sledovat. Říkáte si proč? Hned vysvětlíme.

Nejen že díky nám budete mít aktuální přehled o největších slevových akcí, které v našich prodejnách probíhají, ale jako první budete vědět o všech novinkách, staneme se pro vás nekonečným zdrojem inspirace a nyní pro vás máme navíc i VELKOU LETNÍ SOUTĚŽ, kterou v naší historii pořádáme úplně poprvé. Tak buďte u toho!

Užijte si s námi léto

Léto je doba, kdy pravidla přestávají existovat. Jako bychom se probudili z dlouhého zimního spánku a najednou se cítíme lehčeji. A nejen proto, že jsme odhodili bundy a kabáty. Ale i proto, že dokonce i starosti si vzaly dovolenou a nás převážně zajímá jen to, kam vyrazíme, kde, jak a s kým se pobavíme a kolik zážitků nasbíráme, na které budeme ještě dlouho vzpomínat.

Od toho tu je naše soutěž, která potrvá od 12. 7. do 15. 8. 2021 a během těchto 5 týdnů pro vás máme 5 různých soutěžních kol, během kterých budete soutěžit o stovku úžasných cen.

Stovky? Stovky!

Ano, máme pro vás připraveno stovky krásných dárkových balíčků, které do naší soutěže darovalo mnoho značek. Pojďme se na ně podívat.

ceny

(S)nový wellness pobyt s večeří

A protože žádný dort se neobejde bez své třešničky, i my pro vás máme pomyslnou třešničku v naší soutěži. Tím je hlavní cena, kterou pro vás zařídila značka Kneipp (@kneipp_cz)ve spolupráci s hotelem Sen v obci Senohraby. A co vás čeká?

Dárkový poukaz na balíček pro 2 osoby zahrnuje:

  • Ubytování na 2 noci ve dvojlůžkovém pokoji.
  • Bohatá snídaně formou švédských stolů.
  • Večeře v hotelové restauraci (každý den pobytu) - servírovaná tříchodová večeře nebo večeře formou rautu (dle aktuální hotelové obsazenosti).
  • 2x vstup do wellness Infinit na 180 minut pro 2 osoby (počet vstupů=počet nocí).
  • Župan a pantofle na pokoji. Parkování v hotelu zdarma.
  • + 2x Infinit masáž.

Poukaz

*Délka platnosti dárkového poukazu je do 07/2022. Termín je nutné si rezervovat sami.

Na co vše se můžete těšit?

Léto je dlouhé a my jsme se na něj připravili. Každé pondělí zveřejníme na našem Instagramovém profilu @rossmann_cz soutěžní otázku a tato soutěžní otázka bude trvat celý týden, tedy do neděle do půlnoci. A během čekání na výběr vítězů můžete na našem profilu načerpat mnoho inspirace, jak si užít perfektní léto.

Výherce každého týdne budeme kontaktovat vždy následující pondělí. Ceny se na prodejny budou zasílat každý čtvrtek, takže k vyzvednutí budou na prodejně vždy od následujícího pondělí. Do středy máte tedy čas se o výhru přihlásit. V případě, že se o výhru přihlásíte později, bude vám balíček na prodejnu zaslán až následující čtvrtek a tedy k dispozici až následující pondělí.* Pokud se o cenu nepřihlásíte do 2 týdnů, výhra vám propadá. Pokud si výhru nevyzvednete na prodejně do 2 týdnů od doručení, též vám výhra propadne.

A nyní to, na co všichni čekáte! Kdo vyhraje hlavní výhru, kterou je dárkový poukaz pro 2 na wellness pobyt? Šanci má každý, kdo se zapojí alespoň do jednoho našeho soutěžního týdne. 

Tak co říkáte? Souhlasíte, že sledovat @rossmann_cz se vyplatí?

Velice děkujeme všem zapojeným značkám

Loga dodavatelů

Sledujte i Instagramové účty našich dodavatelů a nenechte si ujít žádné akce, novinky a tipy.

Úplná pravidla soutěže naleznete zde.

 

*Přihlášení o cenu a vyzvednutí na prodejně

  • První soutěžní týden probíhá v době od 12. 7. do 18. 7. 2021 do 24:00 hodin. Vyhlášení proběhne v pondělí 19. 7. Přihlásit se o cenu máte do středy 21. 7., aby vám cena byla odeslána ve čtvrtek 22. 7. a tudíž balíček bude na prodejně od pondělí 26. 7. (od této doby se počítá 2 týdenní lhůta pro vyzvednutí). Pokud se o cenu přihlásíte později, tedy po 21. 7., cena vám na prodejnu bude odeslána až následující čtvrtek 29. 7. a na prodejně bude k dispozici až v pondělí 2. 8. (od této doby se počítá 2 týdenní lhůta pro vyzvednutí). Přihlásit se o cenu v prvním týdnu máte 2 týdny, tedy do 2. 8. 2021. Pokud se do této doby nepřihlásíte, výhra vám propadá.
  • Další následující soutěžní týdny probíhají stejně a mají i stejné podmínky k přihlášení o cenu a k vyzvednutí výhry na prodejně.
Zobrazit všechny články

Líbí se vám náš obsah? Sledujte nás na sociálních sítích