Menu

Velká letní soutěž je zpět!

Sdílet na Facebooku

22. června 2022

Léto je v plném proudu a my jsme si pro Vás připravili něco speciálního! Přesvědčte se sami, že sledovat náš Instagram se vyplatí. Budeme rozdávat nejen krásu, ale i radost, péči a odpočinek.

Nejen, že díky nám budete mít aktuální přehled o největších slevových akcí, které v našich prodejnách probíhají, ale jako první budete vědět o všech novinkách, staneme se pro Vás nekonečným zdrojem inspirace a nyní pro Vás máme navíc i VELKOU LETNÍ SOUTĚŽ o desítky nádherných cen! Tak nás sledujte na Instagramu @rossmann_cz!

Užijte si s námi léto

Také je léto vaše nejoblíbenější roční období? Naše určitě ano! Doba letních grilovaček, dlouhých letních večerů, koupání a dovolených má prostě něco do sebe. Abyste se i v létě cítili krásně a mohli o sebe pečovat s láskou, připravili jsme pro Vás Velkou letní soutěž, která potrvá od 22. 6. do 9. 7. 2022! Každý den na Vás čeká soutěž o 3 výherní balíčky plné té nejoblíbenější kosmetiky!

Jaké výhry na vás čekají?

Máme pro Vás připraveny desítky výherních balíčků od nejrůznějších značek! Každý si přijde na své, ať už dámy nebo pánové! Pojďme se podívat na přehled výher, o které můžete soutěžit:

obr

Infinit Maximus wellness zážitkový balíček!

A protože žádný dort se neobejde bez své třešničky, i my pro vás máme pomyslnou třešničku na dortu! Tím je hlavní cena, kterou pro vás zařídila značka Kneipp (@kneipp_cz) ve spolupráci s Infinit Maximus wellness v Brně! A co na Vás čeká?

obr_2

Dárkový poukaz na zážitkový balíček pro 2 osoby zahrnuje:

  • Wellness (termální bazény a saunový svět) 120 min
  • Privátní koupel dle vlastního výběru (privátní whirlpool, Bali či vířivá koupel) 50 min
  • 2× nealko nápoj dle vlastního výběru
  • pantofle a župany k zapůjčení

A jak bude soutěž probíhat?

Každý den v termínu od 22. 6. do 9. 7. zveřejníme na našem Instagramovém profilu @rossmann_cz příspěvek se soutěžní otázkou. Stačí, když budete sledovat náš profil, odpovíte na soutěžní otázku a splníte podmínku uvedenou v komentáři. Každý následující den budeme vyhlašovat 3 výherce z předchozího soutěžního dne!

Výherci nám do soukromé zprávy napíší své jméno, adresu a telefonní číslo a následně jim zpravidla do 30 dnů bude výhra odeslána. Pokud se o cenu nepřihlásíte do 2 týdnů, výhra Vám propadá. V případě nevyzvednutí výhry výhra propadá pořadateli. 

A jak získat hlavní výhru, tedy zážitkový balíček pro 2 osoby v Infinit Maximus wellness v Brně? Pravidelně se zapojujte do naší soutěže, komentujte a označujte, čím víckrát se zúčastníte, tím větší šanci na výhru zážitkového balíčku pro 2 osoby máte!

Tak co říkáte? Souhlasíte, že sledovat @rossmann_cz se vyplatí?

Děkujeme všem zapojeným značkám!

obr_1

Sledujte i Instagramové účty našich dodavatelů a nenechte si ujít žádné akce, novinky a tipy.

Úplná pravidla soutěže naleznete zde.

Zobrazit všechny články

Líbí se vám náš obsah? Sledujte nás na sociálních sítích