Menu

Ve světle reflektorů

Sdílet na Facebooku

24. listopadu 2022

Slavnostní chvíle si žádají nejen sváteční naladění, ale i eleganci v oblékání a líčení. Nabízíme pár tipů, jak zazářit.

U sofistikovanějšího elegantního líčení více zvýrazněte buď spodní, nebo vrchní partii obličeje, tedy buďto oči, nebo rty. Obojí najednou je příliš.

Okouzlující lesk, který podpoří mladistvou jiskru, dodá tváři pár kapek tekutého rozjasňovače (highlighteru) přidaného do make-upu. Dobře je vmíchejte, aby se hladce spojily.

Zlaté a stříbrné třpytky a perleť dodají vzhledu glamour nádech. Nejlépe se aplikují navlhčeným štětečkem a je třeba je přestříkat fixačním sprejem na make-up. Čím starší pleť máte, tím opatrněji třpytky používejte, v nadměrném množství přidávají roky.

K projasnění tváře pomůže také rozjasňující pudr s perleťovými pigmenty.

Slavnostní stínování očí letos vyznává nesmrtelnou klasiku – kouřové líčení. V zimě bude barvám dominovat fialová a královská modrá.

Aby nebylo večerní líčení „ospalé“, větších a zářivějších očí docílíte pomocí tělové tužky na oči. Stačí vykreslit linku do vnitřní strany spodního i vrchního víčka.

Sváteční make-up dokonale pozdvihnou umělé řasy. Aplikace chce trochu cviku, ale podle návodu to jistě zvládnete.

Zkusit můžete i trik s tvářenkou. Když ji nanesete jen o pár milimetrů výš, než jste zvyklá, dodáte obličeji optický lifting zcela zdarma.

Nechte se inspirovat:

Beauty Black Friday je tady a my pro Vás máme připravenou 25% slevu na jeden libovolný neakční produkt. Využijte akci ve dnech od 25. 11. do 27. 11. 2022.

1

Zobrazit všechny články

Líbí se vám náš obsah? Sledujte nás na sociálních sítích