Menu

Vdechněte vlasům nový život

Sdílet na Facebooku

18. července 2018

Řada J’aime my … - Kératine Miracle od Franck Provost je jedinečná řada pro doslova křehké, suché a poškozené vlasy s roztřepenými konečky. Díky aktivním složkám obnovuje a posiluje vlasové vlákno a současně vytváří ochranný film. Navrací vlasům jejich přirozený objem. Vlasy po jejím použití budou hebké na dotek, lesklé na pohled a pevné. Řada Kératine Miracle se skládá ze tří produktů – šampónu, masky a speciální péče 10 v 1.
Aktivní trio keratinu, kreatinu a jojobového oleje.

Celá řada je založená na aktivním triu – keratin, kreatin a jojoba olej. Keratin, který naše vlasy přirozeně obsahují, napravuje a zaceluje poškozené vlasové vlákno z důvodu opakovaného působení negativních chemických vlivů. Jojoba olej aktivně působí proti pocitu mastných vlasů a jeho zvláčňující účinky zároveň dodávají vlasům elasticitu a jemnost. Kreatin dodává objem, zdraví a přirozený odstín. Další složkou jsou UV filtry, které chrání vlasy před negativními efekty slunečního záření.

frank provost 1

Vlasová péče 10 v 1

Star produktem celé řady J’aime my … - Kératine Miracle je péče 10 v 1. Aktivní složky vlasové masky se sametovou strukturou vyživují, uhlazují a napravují poškozené vlasové vlákno. Ozdravují a zjednodušují práci s vlasy a posilují jejich strukturu. Je to takový deseti složkový zázrak na dosah.

Exkluzivně k dostání v síti drogerií a parfumerií ROSSMANN.

Gratulujeme výherkyním soutěže o poukazy na profesionální kadeřnické služby v hodnotě 2 000 Kč:

Štěpánová Ludmila, Vídeňská Dana, Müllerová Hana

frank provost 2

Zobrazit všechny články

Líbí se vám náš obsah? Sledujte nás na sociálních sítích