Menu

Užijte si letošní Vánoce v klidu a v pohodě

Sdílet na Facebooku

16. listopadu 2020

Sychravé počasí a pravidelný vánoční shon mohou být letos kvůli pandemii koronaviru více stresující než obvykle. Proto je extrémně důležité, abyste vše přečkali ve zdraví, klidu a pohodě. Kromě jiného vám s tím pomůže i správný výběr kosmetiky.

Časté cachtání ve vaně kůži moc neprospívá a každodenní koupání ji dokonce může vysušit natolik, že se stane náchylnější k popraskání a může svědit. Používáním správných produktů tomu můžete zabránit.

Exkluzivní řada, která prokazatelně odbourává stres

Německá značka KNEIPP už roky vyrábí šetrnou kosmetiku, která myslí na vaše zdraví i životní prostředí. Letos ale značka představila novou řadu, která navíc prokazatelně pomáhá i v boji proti stresu a napětí. To potvrdily dokonce i nezávislé laboratorní testy. Řada dostala příznačné jméno Goodbye Stress. Obsahuje olej a sůl do koupele, sprchový gel, sprchovou pěnu, tělové mléko, krém na ruce a dárkovou sadu sprchového gelu a tělového mléka.

produkty

 

Díky čemu Goodbye Stress funguje?

Produkty z řady Goodbye Stress fungují zejména na principu aromaterapie. Obsahují vodní mátu a rozmarýn – bylinky, které samy o sobě snižují únavu a vyčerpání a zlepšují koncentraci. V této kombinaci ale navíc nádherně voní a prokazatelně odbourávají stres v těle.

 Výrobky také hodně pracují s tyrkysově modrou barvou, která připomíná moře a zklidňuje tělo i mysl. Například olej do koupele zbarví vodu do tyrkysově modré a vy se pak v koupelně cítíte jako na dovolené.

kneipp

 

Účinky potvrdily i laboratorní testy

Pozitivní účinky řady Goodbye Stress na lidskou psychiku potvrdily i nezávislé testy v laboratoři. Výzkumníci vzali skupinku vystresovaných lidí a změřili jim aktivitu srdce (EKG), aktivitu mozku (EEG) a aktivitu potních žláz. Následně všechny lidi poslali na 20 minut do sprchy – polovina z nich se sprchovala obyčejnou vodou, polovina s kosmetikou Goodbye Stress. Po návratu ze sprchy výzkumníci všechny údaje změřili znovu.

Lidé, kteří se sprchovali jen vodou, měli srovnatelné výsledky. Nicméně ti, kteří využili kosmetiku Goodbye Stress, měli:

  • v 95,8 % případů klidnější hlavu,
  • v 95,8 % případů nižší aktivitu srdce
  • a v 87,5 % případů menší aktivitu potních žláz.

kneipp

 

Skvělý tip na dárek pro vás i blízké

Kosmetika KNEIPP z řady Goodbye Stress samozřejmě nedokáže zázraky, ale aromaterapická koupel nebo sprcha umí od základů zlepšit den. V tomto těžkém a turbulentním období je tak ideálním dárkem – ať už obdarujete sebe nebo své blízké, rozhodně nešlápnete vedle.

Zobrazit všechny články

Líbí se vám náš obsah? Sledujte nás na sociálních sítích