Menu

Udržujete své tělo ve formě? A myslíte přitom i na svá ústa?

Sdílet na Facebooku

20. března 2019

V dnešní době je zdraví a kondice stále častějším tématem. Dnešním trendem je prevence, spíše než následná léčba, ať už se jedná o pravidelné cvičení, či zdravou stravu. Jedna oblast je však stále opomíjená – ústní dutina.
 

Nejčastějším onemocněním dutiny ústní můžeme zcela předcházet, pokud změníme způsob, jak nahlížíme na péči o ústní dutinu. Máme tendenci myslet jen na naše zuby, které však tvoří pouze 20% našich úst. Zbylých 80% tvoří jazyk, sliznice tváří a dásně.

Bakterie se nachází v celých ústech, ne pouze na zubech. Pokud 80% dutiny ústní zůstane nechráněno, bakterie se mohou shromažďovat, vytvářet kolonie a ihned po vyčištění zubů přenést na zuby a dásně. Pravděpodobnost zubních kazů nebo problémů s dásněmi se tím zvyšuje.

colgate

Vyberte si Colgate Total se špičkovou ochranou celé dutiny ústní!

Ke správné péči o vaši svou dutinu ústní je potřeba zvolit tu správnou zubní pastu. Obyčejné fluoridové zubní pasty* ochrání pouze vaše zuby, tedy 20 % dutiny ústní. Chtěli byste šampon, který myje pouze 20 % vašich vlasů? Stejně tak nechcete zubní pastu, která čistí pouze pětinu vašich úst. Nová Colgate Total používá pokročilou technologii k proaktivní ochraně celých úst a pomáhá bojovat s bakteriemi nejenom na zubech, ale také na jazyku, sliznici tváří a dásních po dobu 12 hodin**.

Začněte chránit celá svá ústa právě teď!

colgate

 

* Definované jako běžná pasta s fluoridem
** po 4 týdnech nepřetržitého používání.
Zobrazit všechny články

Líbí se vám náš obsah? Sledujte nás na sociálních sítích