Menu

Tváří k přírodě

Sdílet na Facebooku

15. srpna 2019

Když si přírodní a bio kosmetiku pustíte k tělu, zjistíte, že jakmile se váš organismus zbaví zbytečné chemie, začne kvést a zářit zdravím a mládím.

Péče a touha po kráse je stará jako lidstvo samo. Už ženy ve starověkém Egyptě vzývaly sílu mléka a zastudena lisovaných přírodních olejů. Naopak řecké ženy propadly kouzlu medu a léčivé energii olivovníků. Ženy na Balkáně zase nedaly dopustit na růži. Tak vidíte. Vlastně to, co nyní „objevujeme“, tak už dávno objeveno bylo. Jen jsme na to zapomněli.

Časem jsme se od přírody odklonili a místo bylinných složek jsme začali „uctívat“ ty chemické. Je sice pravda, že laboratorní kosmetika prochází přísnými testy a chemické látky v ní obsažené nemají pro zdraví žádné fatální následky. Ovšem přírodní ingredience v sobě nesou jedinečné složky bohaté na vitaminy a antioxidanty a mají hojivou bylinnou sílu.

Přírodní kosmetika dokáže vyřešit i specifické potřeby pleti. Přípravky s obsahem aktivního dřevěného uhlí prospějí mladší mastné a problematické pleti, neboť skvěle vyčistí ucpané póry a zbaví pokožku černých teček. Působí i jako dokonalý magnet na toxiny a dokáže hojit drobné nedokonalosti. Esence a oleje z růží zase obsahují až tři sta pěsticích složek, přispívající k buněčné obnově a pomáhající v boji proti stárnutí. A dalo by se pokračovat.

My u nás v ROSSMANNu razíme heslo „Krása je být v souladu s přírodou“, a proto Vám nabízíme jen kvalitní a certifikované přírodní produkty. Nalaďte se na vlnu přírody s námi.

Zobrazit všechny články

Líbí se vám náš obsah? Sledujte nás na sociálních sítích