Menu

Trendy líčení přímo z New Yorku

Sdílet na Facebooku

8. září 2020

Chcete vypadat jako modelky z přehlídkových mol? Dokonale bezchybná a přirozená pleť a k tomu výrazné oči, se kterými zazáříte? Díky produktům od Maybelline NY to zvládnete levou zadní!  V následujících řádcích vám vysvětlíme, jak si rychle a jednoduše vytvořit trendy líčení jako z newyorského Fashion Weeku. Tak pojďme na to!

Výrazné oční stíny

V prvním looku začneme naším ikonickým produktem, a to je multifunkční korektor Instant Anti-Age Eraser. Houbičkovým aplikátorem naneste tekutý korektor na kruhy pod očima anebo jiné nedokonalosti pleti, které potřebujete zakrýt a rozetřete do ztracena. Na oči naneste v jedné linii gelové oční stíny Color Tattoo v odstínu 35 On and On Bronze. Jsou mimořádně dlouhotrvající, a proto se během celého dne nerozmazávají a neslézají. Pro perfektní zvýraznění a vějířovitý efekt řas použijte řasenku Lash Sensational, která se určitě stane neodmyslitelnou součástí vaší make-up rutiny. A na závěr naneste krémovou rtěnkou Color Sensational v odstínu 222 Flush Punch pro jemné zvýraznění a celodenní komfort vašichrtů.

TIP: Rtěnku můžete nanést klasicky, jak jste zvyklá, nebo si ji naneste na prst a prstem pak lehce aplikujte na rty pro přirozenější efekt.

obr_1

 

Bezchybná pleť a pronikavý pohled

Druhý look se vyznačuje čistými liniemi a neodolatelným pohledem, který krásně zvýrazní dokonale sjednocená pleť. Proto začněte krycím make-upem Fit Me, který pleť sjednocuje, zmatňuje a pomůže docílit efektu zdravě vypadající, bezchybné pleti. Make-up naneste prsty, houbičkou nebo štětcem a zapracujte do ztracena až k uším, linii vlasů a přes čelist na krk. Dalším důležitým bodem líčení je obočí. Použít můžete automatickou tužku na obočí Brow Ultra Slim, se kterou dosáhnete precizní úpravy a zvýraznění během chvilky. Kartáčkem obočí pročešte, a pak jemnými krátkými tahy obočí vyplňte. Precizní nebude jenom vaše obočí, ale i oční linka díky Hyper Precise. S ultra tenkým hrotem vykreslíte tenkou linku dle svých přání. A jako poslední krok nezapomeňte nanést objemovou řasenku The Colossal pro kolosální objem vašich řas bez slepování a žmolků, a to cik cak pohybem od kořínků ke konečkům.

obr_2

 

Líčení na prodejnách

Při příležitosti New York Fashion Weeku jsme si pro vás připravili i překvapení v prodejnách ROSSMANN, kde bude probíhat líčení s make-up artistkami značky Maybelline NY.

líčení

Soutěž

To ale není vše! Navíc bude probíhat soutěž, kde můžete vyhrát tenisky a DIY balíček s nášivkami, se kterými si můžete upravit tenisky dle své fantazie. K tomu si budete moci vytvořit look s výraznými očními stíny, jako má naše modelka Josephine s produkty Maybelline NY. Pro více sleduj naše FB stránky.

soutěž

 

Zobrazit všechny články

Líbí se vám náš obsah? Sledujte nás na sociálních sítích