Menu

Trend plných a výrazných rtů je zpět!

Sdílet na Facebooku

1. února 2024

Inspirujte se společně se značkou NYX Professional Makeup a získejte plné a výrazné rty. Objevte novinku Duck Plump High Pigmnet Lip Gloss, zvětšující lesk na rty!

POZOR! POZOR! POZOR! Může způsobit kačeří rty!* Získejte okamžitě výrazné rty bez injekcí a zažijte pocit extrémní plnosti podpořený pikantním zázvorem. Vyberte si jak z transparentních odstínů, tak z odstínů s vysokým obsahem pigmentů, se kterými si můžete hrát! Maximálně intenzivní barva s minimální námahou! Vegan** složení. PRO výkon.

obr. 1

*Duck Plump High Pigmnet Lip Gloss může způsobit dočasné brnění, což je normální. Přestaňte používat, pokud pocítíte nadměrné nepohodlí. Nepoužívejte na popraskané, poškozené nebo citlivé rty.

Vyzkoušejte kontury z 90. let!

Ještě před nanesením lesku použijte tužku na rty Line Loud Longwear Lip Liner, která díky svému dlouhotrvajícímu složení a bohatým pigmentům vydrží celý den! V kombinaci s leskem na rty získají vaše rty maximální efekt plnosti. Můžete sladit odstín tužky a lesku, ale nebojte se jít do opravdových kontrastů, trend 90. let je zpět!

Kontury rtů můžete tužkou jemně zvýraznit nebo vystínovat celé!

Tip make-up artistů: Aby vaše rty působily ještě plněji, nezapomeňte na pravidelný jemný peeling, kterým odstraníte odumřelé buňky. Rty tak budou vláčnější a jemnější. Peeling ale nepoužívejte přímo před nanesením Duck Plump High Pigmnet Lip Gloss, rty můžou být citlivější.

obr. 2

NYX Professional Makeup na sociálních sítích

Staňte se součástí naší komunity a nechte se inspirovat nejnovějšími make-up trendy na Instagram profilu NYX Professional Makeup @nyxcosmetics_czsk. Objevujte originální tipy a triky make-up artistů v mnoha skvělých tutoriálech a zapojte se do kreativních výzev. Nezapomeňte sledovat také profil @rossmann_cz, kde najdete spoustu inspirace a novinek!

**Veganské složení bez složek živočišného původu.

Zobrazit všechny články

Líbí se vám náš obsah? Sledujte nás na sociálních sítích