Menu

TIPY vizážistky: Jak správně aplikovat nové True Match tónující sérum od L’Oréal Paris.

Sdílet na Facebooku

10. ledna 2022

„No make-up make-up“ je v současné době trend, který se zejména díky pandemii ujímá vedení. Dokonalé krytí ustupuje do pozadí, zatímco lehčí a více pečující produkty se dostávají na výsluní.

S ohledem na potřeby svých zákaznic uvedla nedávno značka L’Oréal Paris nový hybridní produkt True Match tónující sérum s 1% čisté kyseliny hyaluronové. Poskytuje pleti výživu a péči se silou pleťového séra a zároveň obsahuje pigmenty, které zajistí krytí na úrovni make-upu. Vaše pleť je tak v jediném kroku vyživená, rozjasněná a sjednocená.

Výhodou také je, že sérum je dostupné ve čtyřech odstínech, které dokážou perfektně splynout s každým tónem pleti.

Pokud i Vás zlákalo vyměnit svůj klasický make-up za tuto multifunkční novinku, Renata Zelinková, oficiální make-up artist L'Oréal Paris CZSK, Vám poradí, jak dosáhnout těch nejlepších výsledků!

TIP 1: Sérum nanášejte na vyčištěnou a hydratovanou pleť

Aby produkt přinesl co nejlepší výsledek, je potřeba ho aplikovat na čerstvě vyčištěnou a dobře hydratovanou pleť.

obr_1

Podle Renaty je důležité zvolit vhodné přípravky před nanášením v závislosti na jednotlivých typech pleti. Suché pleti je potřeba dopřát vydatnou dávku hydratace v podobě séra a hydratačního krému (extra tip: pro velmi suchou pleť přidejte přímo do séra nebo krému několik kapek pleťového oleje).

Naopak v případě mastné a smíšené pleti je vhodnější použít lehčí produkty na bázi gelu. Je velmi důležité nechat všechny pečující produkty dokonale vstřebat a teprve poté nanést tónující sérum. Díky tomu se může správně aktivovat kyselina hyaluronová a zároveň jsou dokonale zafixované pigmenty bez nežádoucí oxidace.

TIP 2: Podle vrstvení zvolte správný způsob aplikace

Pokud chcete docílit pouze lehkého krytí jednou vrstvou séra, můžete ho nanášet pouze prsty. V případě, že chcete docílit vyššího krytí a budete tedy produkt vrstvit, je vhodnější použít štětec. Renata nedoporučuje používat houbičku, a to z toho důvodu, že sérum má tekutější konzistenci a houbička by mohla zbytečně velké množství produktu vsáknout.

obr_2

Výhodou je, že sérum můžete vrstvit dle libosti a stále na pleti vypadá přirozeně. Díky dávkování kapátkem máte navíc možnost zcela přesně regulovat množství produktu.

TIP 3: Kombinujte sérum bez obav s dalšími produkty

Jestliže má Vaše pleť sklon k nedokonalostem nebo ji trápí kruhy pod očima, měli byste podle Renaty určitě použít také korektor. Doporučuje sáhnout po L’Oréal Paris True Match Eye Cream in a Concealer s 0,5% kyseliny hyaluronové, který zakryje kruhy pod očima a zároveň pečuje o oční okolí, nebo L’Oréal Infallible More Than Concealer pro zakrytí jizev po akné a tmavých skvrn.

V případě, že přeci jen zatoužíte po dokonalém krytí, lze tónující sérum použít jako podklad pod make-up. Pokud navíc zvolíte make-up L’Oréal True Match ze stejné řady, dopřejete své pleti dvojitou dávku hydratace, jelikož i tento produkt obsahuje kyselinu hyaluronovou.

Make-up a tónující sérum lze také kombinovat podle toho, co si přejete zakrýt a co naopak zvýraznit. Renata radí sérum nanášet na místa jako je čelo, nos a bradu, díky čemuž docílíte přirozeně projasněného vzhledu. Naopak v okolí nosu, očního okolí a nedokonalostí doporučuje sáhnout po make-upu a dopřát si větší krytí.

TIP 4: Nebojte se použít sérum ani na citlivou pleť

Sérum je vhodné pro všechny typy pleti, nicméně díky přirozeně matnému finiši není třeba ho na závěr fixovat pudrem, což ocení zejména majitelky mastné a smíšené pleti. Klíčová ingredience, kyselina hyaluronová, je oblíbená dermatology po celém světě zvláště pro svou schopnost proniknout hluboko do struktury pleti a účinně ji vyživit zevnitř. Díky tomu je pleť hydratovaná, zjemněná a vyhlazená. Mezinárodní rada dermatologů potvrdila, že True Match tónující sérum má dlouhodobě pozitivní efekt na kvalitu pleti. Neucpává póry a je také vhodné pro citlivou pleť.

Už jste nové produkty L'Oréal Paris True Match vyzkoušeli? Dejte nám vědět!

Zobrazit všechny články

Líbí se vám náš obsah? Sledujte nás na sociálních sítích