Menu

Tipy pro trendy líčení, které rozzáří každou vánoční party!

Sdílet na Facebooku

2. prosince 2020

Věděli jste, že od listopadu najdete v síti drogerií ROSSMANN vybrané produkty limitované vánoční kolekce Diamonds & Ice, Please! od značky NYX Professional Makeup? Oblíbené produkty ve speciálním balení inspirovaným zářivými diamanty jsou perfektní k vytvoření make-upu pod stromeček i na večírek s kamarády na dálku. Podívejte se na naše tipy, jak vytvořit party líčení, které s vámi udrží tempo!

Řekněte to očima

Letošní zimu vsaďte na teplé barvy, které najdete v paletce 16 vysoce pigmentovaných očních stínů Ultimate Shadow Palette. Paletka kombinuje jak zemité, tak krásně třpytivé odstíny vhodné pro každý look. Chcete být jemná a nadčasová, nebo zářivě třpytivá jako ten nejdražší diamant? S touto paletkou zvládnete hravě oboje!

obr_1

Pro uhrančivý pohled zakončete líčení tekutými očními linkami s matným finišem Epic Wear Liquid Liner, které oči krásně zarámují a dodají jim hloubku. Pokud ještě nemáte při aplikaci linek pevnou ruku, řiďte se tipem od Educational Manager a make-up artistky značky NYX Professional Makeup Natalie Erdelyan:

„Pro přesnou aplikaci očních linek zakloňte hlavu, zvedněte obočí, podívejte se do zrcadla směrem dolů a nechte aplikátor oční linky jen tak klouzat po koříncích řas.“

Oba produkty najdete v rámci vánoční limitované kolekce Diamonds & Ice, Please! v třpytivém balení, které poslouží i jako skvělý vánoční dárek!

Nezapomeňte použít primer a výsledný vzhled zafixovat

Základem perfektního líčení je připravit pleť na make-up. Před nanesením make-upu použijte primer, který zajistí jeho lepší odolnost. Vyzkoušejte oblíbený Shine Killer, který pleť krásně vyhladí a prodlouží výdrž make-upu.

obr_2

V rámci kolekce Diamonds &Ice, Please! jej najdete v praktickém balíčku spolu s fixačním sprejem Makeup Setting Spray Matte, který váš finální look na dlouhé hodiny zafixuje a nedovolí, aby vaše líčení vybledlo či se rozmazalo. Balíček Prime & Set kit najdete exkluzivně ve 4 vybraných prodejnách ROSSMANN.

Pokud se nemůžete rozhodnout, jestli dodat svému výslednému vzhledu spíše matný, nebo rozzářený finiš, sáhněte po praktickém setu Mini Setting Spray kit se třemi mini fixačními spreji, který nabízí obě možnosti. Make-up zafixuje na dlouhé hodiny a vytvoří takový efekt, na který máte zrovna náladu!

obr_3

Pro tip: Primer nanášejte prsty, většinou stačí množství o velikosti hrášku. Po nanesení primeru vždy počkejte 2 až 5 minut, než si na obličej nanesete make-up. Podklad se tak hezky vsákne a zajistí, že make-up bude dobře držet. Po dokončení make-upu nastříkejte 3 až 4 dávky fixačního spreje ze vzdálenosti cca 20 cm od obličeje.

 

Zobrazit všechny články

Líbí se vám náš obsah? Sledujte nás na sociálních sítích