Menu

Tipy od bloggerek aneb když Ježíšek nakupuje v drogerii ROSSMANN

Sdílet na Facebooku

13. prosince 2019

Druhá adventní neděle je za námi, vánoční přípravy pomalu vrcholí a vanilkový cukr voní prakticky už všude. Hlavně se z toho nezbláznit a nezapomenout si tento kouzelný čas také užít! Alespoň jednou týdně zpomalit, najít si čas na sebe a třeba zavolat příteli, se kterým jste se dlouho neslyšeli. Nebo si nad starými fotoalby zavzpomínejte s rodinou na milované, kteří s námi Vánoce už slavit nemohou.

Abychom vám těchto chvilek pomohli dosáhnout, máme pro vás od našich bloggerek tipy na vánoční dárky, které najdete v prodejnách ROSSMANN.

Co k Ježíšku vybrala @matka_veronika

Milovnice módy a beauty tipů Veronika moc dobře ví, že ženě nejvíce sluší šťastný úsměv. Zvláště pak, pokud je korunován za zdravými běloučkými zuby. Proto na jejím seznamu tipů pro Ježíška nemůže chybět elektrický kartáček Oral-B. Vyznavače aromaterapie či pomalého a útulného stylu HYGGE pohladí po duši vonná svíčka. K Vánocům neodmyslitelně patří vůně jablíček a ceylonské skořice s esenciálními oleji.

Protože je Veronika maminkou malé slečny a mladého džentlmena, padl její výběr i na toaletní vody pro děti. Princezny potěší vůně Ledové království a uličníky zase flakonek Mimoni. Do pokojíčku na poklady nebo třeba na cesty k babičce je ideální dětský kufřík Ideenwelt. Kouzelnou grafiku na kufříku si zamilují jak holky, tak kluci!

Veronika

Vánoční seznam podle @vladenkaaa

Vladěnka vytvořila vánoční wishlist plný hýčkání, který ocení snad každá žena. Protože kdy jindy se více rozmazlovat než o vánočních svátcích. Všude září svíčky a světýlka, jehličí ze stromečku i věnců nádherně provonělo celou domácnost, rodina sedí spokojená s cukrovím u pohádek a vánočních filmů. Nejlepší čas vlézt si do horké vany a užít si perličky do koupele Wellness & Beauty a svým vlasům dopřát expertní péči L'Oréal Paris.

Obdarovávat své blízké parfémy naslepo bývá většinou risk. S parfémovou vodou Euphoria značky Calvin Klein se ale toto riziko snižuje na minimum. Vladěnky tajný recept, jak omámit smysly se šarmem a elegancí. A pro beauty expertky, které ví, jak profesionálně konturovat tvář, Vladěnka předvybrala sadu štětců Revolution Makeup London.

Vladenka

Pomocníci při adventním shonu dle @lukynkovalenicka

Při všem tom shonu je fajn mít po ruce profesionály, kteří vám podají pomocnou ruku. Vánoce jsou obdobím rodinných setkání, večírků s přáteli a nekončícího pečení a vaření. Abyste se nemusela zdržovat mytím nedokonale umytého nádobí z myčky, zkuste tablety do myčky Domol.

A především v tak pro pleť namáhavém měsíci, jako je prosinec, je více než důležité správně se postarat o svou pleť. Jak zima a sychravé počasí, tak větší množství alkoholu naši pleť velmi vysušuje. Lenka proto na období Vánoc doporučuje micelární vodu ISANA 3v1 pro vysušenou a citlivou pokožku. V použití spolu s vatovými tamponky ISANA bude vaše pleť jako v peřince.

Lenka

 

Zobrazit všechny články

Líbí se vám náš obsah? Sledujte nás na sociálních sítích