Menu

Tipy na valentýnské líčení

Sdílet na Facebooku

5. února 2020

Cítit se krásná, být svá, přirozená a zároveň svůdná. Která žena netouží po této lákavé kombinaci? Svátek sv. Valentýna se blíží a my vám přinášíme pár tipů na lehké a romantické líčení, kterým své okolí a samozřejmě i svého vyvoleného, lehce okouzlíte.

Magická čtyřka

Podkladová báze + make-up + pudr + tvářenka = perfektní základ pro zářivou pleť. Mnoho žen na podkladovou bázi zapomíná, ale právě tato báze vyplní vrásky a jemné póry, srovná nesrovnalosti a připraví pleť na aplikaci make-upu. Právě ten díky podkladové bázi i déle vydrží. Make-up nanášejte navlhčenou kosmetickou houbičkou, která jej pomůže lépe zapracovat a vytvořit přirozený vzhled. Drobné nedostatky zakryjte korektorem a nezapomeňte projasnit okolí očí. Celý make-up zafixujte buď transparentním, či pudrem v barvě vaší barvy pleti a jako sladkou tečku naneste tvářenku s rozjasňovačem.

Pohled, který svádí

Stejně jako u make-upu, tak i zde nejprve na víčka naneste tenkou vrstvu podkladové báze. Valentýnské líčení by nemělo být nijak výrazné, ale naopak lehké, romantické, které vaši přirozenou krásu podtrhne. Zaměřte se tedy na světlé odstíny (béžová, růžová). Tento světlý odstín naneste na celé pohyblivé víčko a tmavý odstín použijte pouze na vystínování záhybu a vnějšího koutku oka. Tento „fígl“ dodá vašemu pohledu hloubku a trochu dramatičnosti. Naopak vnitřní koutek oka rozjasněte buď světlým a třpytivým odstínem stínů, či bílou tužkou. Jako poslední naneste řasenku. Obočí lehce zvýrazněte tužkou či stíny v barvě svého obočí.

Rty svůdné k polibku

Krásná je ta krátká doba, kdy se schyluje k polibku. A svátek sv. Valentýna se bez polibku rozhodně neobejde. Vaše rty tak musí být dokonalé a přímo k nakousnutí. Toto jemné líčení tak doplňte jakoukoli barvou, která vám nejvíce sedí a vy se s ní cítíte jedinečná a sebevědomá. Když se tak budete cítit vy sama, budete tuto krásu i vyzařovat a vytoužený polibek vás určitě nemine.

 

Zobrazit všechny články

Líbí se vám náš obsah? Sledujte nás na sociálních sítích