Menu

Stylová koupelna je očistou pro tělo i duši

Sdílet na Facebooku

28. srpna 2019

V koupelně trávíme dost času, tak bychom se v ní měli cítit příjemně. Nezáleží na tom, zda je velká či malá, tmavá či světlá. Ale rozhodně by měla mít styl. Jaký je ten váš? A jak si takový styl jednoduše vykouzlit?

Napadlo vás někdy, co o vás vypovídá váš dům či byt? Každý si svůj domov zařizujeme dle svého vkusu a do jeho stěn promítáme své představy a sny. Koupelna je možná ještě intimnější než ložnice. Omýváme tam nejen své tělo, ale i duši. Měli bychom se proto v ní cítit příjemně a bezpečně a vybavit ji do svého osobitého stylu.

Nádech přírody

Nemusí to vypadat jako v dřevorubeckém srubu, ale i do koupelny v bytě v centru můžete dostat prvky přírody. Stačí, když koupelnový nábytek a obklady zvolíte v přírodních barvách od zlatohnědé po zelené tóny. Ozdobit je můžete přírodními motivy, jako jsou lístky nebo květiny. Celkové kouzlo přírody vykouzlí i dřevěná váza s větvičkami nebo miska s kameny.

Kouzlo romantiky

Nemusí všude viset srdíčka, abyste ze vzduchu cítili romantiku. Tuto atmosféru vykouzlí i ladné křivky nábytku s prvky vlnovek, vzoru listů či květin. Ti z vás, kdo více lítají v oblacích, mohou sáhnout po modravých tónech nebe a paprscích zlatavého slunce na stěny. Bílou nevinnost podtrhnete doplňky pastelových barev. Celkový obraz dokouzlí vůně linoucí se z aromatické svíčky či difuzéru.

Ať už zvolíte ten či onen styl, vždy je důležité, abyste se ve finální podobě cítili jako doma. Je to přece váš domov.

Zobrazit všechny články

Líbí se vám náš obsah? Sledujte nás na sociálních sítích