Menu

Sníte o delších a objemnějších řasách, ale nechcete si je nechat prodloužit?

Sdílet na Facebooku

27. dubna 2022

Představujeme novinku Rimmel Wonder’Extension, ultra prodlužující řasenku, díky které budou vaše řasy vypadat i z pohodlí vašeho domova prodloužené jako ze salónu.

Super dlouhé řasy můžete mít díky FullStretch™ Technology, patentované technologii značky Rimmel, která řasy prodlužuje ještě přes jejich přirozenou délku. Složení technologie FullStretch™ řasenky Wonder’Extension Mascara obsahuje pět polymerů, které společně vytváří efekt delších, objemnějších a natočených řas. Tyto polymery řasy jemně pokryjí a vytvoří novou elastickou texturu pro plný vzhled řas, který se navíc nerozmazává ani nežmolkuje.

Make-up artisté a odborníci vědí, jak je důležitý nápaditý design kartáčku. Proto má řasenka Wonder’Extension kartáček ve tvaru přesýpacích hodin, což je ideální pro precizní oddělování řas. Je navíc ergonomický a pokryje všechny řasy najednou, takže je aplikace absolutně dokonalá od kořínků až po konečky řas. Jeho placaté štětinky ve tvaru kosočtverce jsou vytvořeny tak, aby se dostaly mezi jednotlivé řasy, zatímco štětinky na konci kartáčku jsou ideální pro další prodlužování řas a líčení těch na spodním víčku. Milovníci řasenek ocení flexibilní, ale pevný kartáček, který  se snadno používá a řasy efektivně oddělí.

Řasenka Wonder’Extension Mascara se nanáší jednoduše a rychle a zároveň na řasách nezanechává žmolky. Pro dramatičtější dojem naneste jednu vrstvu, nechte ji částečně zaschnout, a poté naneste vrstvu druhou. Bum! Řasy vypadají delší a odvážnější, a to s pouhými dvěma vrstvami. Look prodloužených řas vydrží po celý den, ale nebojte, tato řasenka se nerozmaže, je lehká a snadno se odlíčí.

Připravit, pozor, prodlužte si řasy s novou řasenkou Wonder’Extension Mascara od značky Rimmel. Mějte řasy prodloužené jako ze salónu – bez salónu. Live the London look.

Zobrazit všechny články

Líbí se vám náš obsah? Sledujte nás na sociálních sítích