Menu

Směr? Barva! Letní soutěž o dovolenou snů

Sdílet na Facebooku

3. srpna 2022

Milujete cestování a nejraději byste procestovali celý svět? Milujete barvy a zváště v létě jim dáváte zelenou? Máme pro vás tip na letní soutěž “Směr? Barva!”, kterou pro vás připravily značky miss sporty, Sally Hansen a Rimmel.

Léto přeje barvám nejen v šatníku, ale i na nehtech. Barvy dovolenkových destinací jsou opravdovou paletou inspirací! Modrobílé Řecko, azurové moře v Karibiku, šťavnatě zelená v letních Alpách nebo okrově žlutá v marocké poušti. Objevte všechny barvy světa a inspirujte se jimi pro svou manikúru. Díky značkám miss sporty, Sally Hansen a Rimmel si můžete odpočinout od nudných laků na nehty. A navíc můžete barvy střídat, jak často chcete! V naší barevné paletě může najít jak rychleschnoucí laky (Rimmel 60 Seconds, miss sporty 1’to Shine, Sally Hansen Insta-Dri), tak i dlouhotrvající (Rimmel Super Gel, miss sporty Lasting Color, Sally Hansen Miracle Gel) a veganské (Sally Hansen good. kind. pure.a Rimmel Kind & Free).

obr

Během letních prázdnin je jediným správným směrem “Směr? Barva!” – letní soutěž, ve které můžete vyhrát voucher v hodnotě 53 000 Kč na dovolenou snů a 80 sad laků na nehty.  Každý, kdo si koupí alespoň jeden lak na nehty od značky miss sporty, Sally Hansen nebo Rimmel v období od 3. 8. 2022 do 16. 8. 2022, uschová si účtenku a kreativně odpoví na otázku přes Messenger dané značky, bude moci soutěžit o atraktivní ceny.

Podmínky soutěže najdete na https://www.facebook.com/MissSportyczsk, https://www.facebook.com/SallyHansenczsk, https://www.facebook.com/rimmellondonczsk.

Zobrazit všechny články

Líbí se vám náš obsah? Sledujte nás na sociálních sítích