Menu

Seznamte se s EKOSAURY

Sdílet na Facebooku

8. června 2021

Roztomilí dinosauři vás i vaše děti naučí pečovat o naši planetu a podílet se na lepší budoucnosti pro všechny. Přiložíte i vy tlapku k dílu?

Na ochraně životního prostředí nám v ROSSMANNu záleží. Proto jsme se už podruhé zapojili do přínosné ekologické aktivity společnosti Procter & Gamble, navazující na loňskou kampaň „Každý krok se počítá“. S projektem zaměřeným na eliminaci odpadu a jeho správné třídění jdeme ještě dál! Novou kampaní „Ekosauři“ chceme společně s P&G vést formou hry k zodpovědnějšímu přístupu k přírodě, našemu okolí i životnímu prostředí také naše nejmenší.

Seznamte se s Ekosaury

Ekosauři

Postavičkám pěti Ekosaurů leží na srdci budoucnost planety. Vždyť v minulosti zažili, že kdo se nepřizpůsobí, nedopadne dobře. Chtějí tedy všechny lidi, a hlavně děti, upozornit, že Země opět podle všeho potřebuje pomoc, a to v oblasti péče o přírodu. O všech důležitých zásadách udržitelného života Ekosauři hravě poučí malé i velké na webových stránkách ROSSMANN Inspiruje. Tady můžete synkovi nebo dcerce přečísti příběhy konkrétních dinosarů a stáhnout jim ekosauří omalovánky.

Přečtěte si krátkou ekologickou pohádku od:

 

Ekosauří pexeso jako dárek

V našich prodejnách pak pro členy Rossmánku čeká speciální akce, díky které při koupi libovolného produktu Pampers, Ariel či Lenor získáte ke svému nákupu ekosauří pexeso zdarma. Akce platí od 9. 6. do 6. 7. 2021 či do vyprodání zásob.

Kdo jsou naši Ekosauři?

Emil

Patrik

Pavlína

Vilma

Silvestr

 

Zobrazit všechny články

Líbí se vám náš obsah? Sledujte nás na sociálních sítích