Menu

Rozjasněte svou pleť s produkty Thayers!

Sdílet na Facebooku

20. září 2022

Řada produktů péče o pleť bez testování na zvířatech je veganská a vyrobená z jedinečné organické směsi aloe vera a vilínu.

98% PŘÍRODNÍCH SLOŽEK

Naše tonery, mlhy a adstringenty jsou vyrobeny z organického aloe vera a vilínu. Náš vilín není destilován, aby se ve složení zachovalo o více než 195 % více pokožce prospěšných taninů. Místo toho používáme jako metodu extrakci - maceraci: odřezky vilínu a aloe vera jsou ponořeny do vody a změkčeny namáčením, čímž vzniká naše patentovaná směs vilín aloe vera – to je to, co nás dělá jedinečnými. Tento proces je podobný přípravě šálku čaje.

Připravte se zazářit s tonerem Thayers! 

obr

Objevte ikonický toner bez alkoholu Thayers a získejte projasněnou a zdravou pleť, kterou si zasloužíte! Použijte jej po vyčištění pleti pro 8hodinovou hydrataci. Navíc pomáhá stahovat póry a vyrovnává pH pokožky. Náš toner je vyroben z 98 % přírodních ingrediencí, aby respektoval všechny typy pleti, i tu nejcitlivější!

Hydratační mlha! 

obr 2

Naše mlha na obličej bez alkoholu je dokonalým způsobem, jak získat hydrataci, kdykoli ji potřebujete, můžete ji nosit kamkoli s sebou! Můžete jej také použít jako konečný touch vašeho make-upu, abyste získali přirozený zdravý lesk.

Vyčistěte svou pokožku pomocí našeho jemného adstringentu! 

obr 3

Náš jemný adstringent s vilínem a aloe vera hydratuje a vyrovnává pH pokožky, čímž pomáhá bojovat proti mastné pleti a nedokonalostem. Pomáhá čistit vaši pokožku, aby získala hladší texturu a odhalovala vaši přirozenou záři. Pleť vypadá a cítí se zdravěji, zůstává hydratovaná po dobu 8 hodin, viditelně jasnější a póry jsou menší.

Zobrazit všechny články

Líbí se vám náš obsah? Sledujte nás na sociálních sítích