Menu

ROSSMANN – KDE SRDCE POMÁHÁ

Sdílet na Facebooku

28. dubna 2021

Krása je pomáhat si navzájem. Chcete udělat něco pro druhé? V rámci naší mobilní aplikace ROSSMANN CLUB jsme spustili již čtvrtou vlnu charitativního projektu ROSSMANN - KDE SRDCE POMÁHÁ, ve které váš hlas opět rozhodne o výši naší podpory na předem vybrané příběhy. Buďte s námi tam, kde srdce pomáhá.

Jelikož nám všem záleží nejen na přírodě, ale i na dění ve společnosti kolem nás, spustili jsme opět v rámci věrnostního programu ROSSMANN CLUB charitativní projekt KDE SRDCE POMÁHÁ, do kterého se může zapojit každý z vás a díky kterému tak společně můžeme udělat ze světa zase o kousek lepší místo.

Zapojit se je snadné. Na výběr máte ze tří příběhů, pro které můžete hlasovat. Jednoduše věnujete libovolný počet svých nevyčerpaných bodů z věrnostního programu ROSSMANN CLUB na příběh, který vás osloví nejvíce. Tak proměníte své body v dobrý skutek a pomůžete lidem, kteří to potřebují.

Pro jaké příběhy můžete hlasovat

Automobil pro Verunku

Verunka se narodila předčasně v 26. týdnu, vážila 845 g a měla potíže s dýcháním a spoustu dalších problémů, se kterými se těžce nedonošené děti potýkají. Po třech měsících v porodnici si rodiče dcerku odnášeli domů s tím, že mají to nejhorší za sebou. Po dalších dvou měsících však přišla zástava dechu a následná diagnóza: dětská mozková obrna.

obr_1

Ochranné pomůcky pro lidi v nouzi

Ekonomická nouze dopadla v roce 2020 na mnohé, kteří do té doby nepotřebovali pomoc potravinových bank ani státu. Mnohým z nich chybějí finance na základní ochranné pomůcky i na potřebnou dezinfekci, která by pomohla chránit jejich rodiny i je samotné. Mezi těmito lidmi je také celá řada seniorů a rodičů samoživitelů.

obr_2

Pomozte postavit trojčátka na nohy

Holčičky Viktorka, Amálka a Žofinka Hráčkovy se narodily v únoru 2017 s porodní váhou kolem půl kila. Svůj život si doslova vybojovaly, ale zdravotní následky si ponesou po celý život.  Všechny tři mají dětskou mozkovou obrnu - aby se jednou mohly postavit na vlastní nohy, potřebují peníze na pravidelné neurorehabilitace, které pojišťovny nehradí.

obr_3

 

I jeden hlas je velkou podporou! Podrobné informace o projektu ROSSMANN – KDE SRDCE POMÁHÁ naleznete na naší webové stránce či ve své aplikaci ROSSMANN CLUB. Děkujeme, že společně s námi pomáháte.

Zobrazit všechny články

Líbí se vám náš obsah? Sledujte nás na sociálních sítích