Menu

ROSSMANN – KDE SRDCE POMÁHÁ

Sdílet na Facebooku

26. srpna 2020

Krása je pomáhat si navzájem. Chcete udělat něco pro druhé? V rámci naší mobilní aplikace ROSSMANN CLUB jsme spustili druhou vlnu charitativního projektu ROSSMANN - KDE SRDCE POMÁHÁ, ve které váš hlas opět rozhodne o výši naší podpory na předem vybrané příběhy. Buďte s námi tam, kde srdce pomáhá.

Jelikož nám všem záleží nejen na přírodě, ale i na dění ve společnosti kolem nás, spustili jsme opět v rámci věrnostního programu ROSSMANN CLUB charitativní projekt KDE SRDCE POMÁHÁ, do kterého se může zapojit každý z vás a díky kterému tak společně můžeme udělat ze světa zase o kousek lepší místo.

Zapojit se je velice jednoduché. Na výběr máte ze tří příběhů, pro které můžete hlasovat. Hlasování probíhá tak, že věnujete libovolný počet svých nevyčerpaných bodů z věrnostního programu ROSSMANN CLUB na příběh, který vás osloví nejvíce. Tak proměníte své body v dobrý skutek a pomůžete lidem, kteří to potřebují.

Pro jaké tři příběhy můžete hlasovat?

Ošetřovací materiál pro Vojtíška

Vojtíšek je veselý 6letý chlapec, který se narodil se vzácnou nemocí motýlích křídel. Pomozte nám vybrat cca 200 000 Kč na potřebnou desinfekci, další zdravotnický materiál a na dojíždění na speciální terapie v Klinickém EB Centru ​​​​v Brně. Více se dozvíte zde.

Vojta

Asistenční pes pro Nikolku

Jedenáctiletá Nikolka je talentovaná slečna se spoustou zájmů, která se narodila s dětskou mozkovou obrnou s větším postižením dolních končetin. Pomozte nám vybrat částku 250 000 Kč, která by Nikolce zajistila nového kamaráda v podobě asistenčního psa, kterého pojišťovna hradí pouze nevidomým. Více se dozvíte zde.

Nikola

Automobil a neurorehabilitace pro Mirka

Mirek se narodil jako zdravé miminko, ale v 7 letech mu bylo diagnostikováno vzácné neurologické onemocnění Neuromyelitis optica. V důsledku nemoci oslepl a je upoután na vozík. Společně se mu snažíme vybrat částku cca 250 000 Kč nejen na větší automobil, ale i na nákladnou léčbu. Více se dozvíte zde.

Mirek

I jeden hlas je velkou podporou! Podrobné informace o projektu ROSSMANN – KDE SRDCE POMÁHÁ naleznete na naší webové stránce či ve své aplikaci ROSSMANN CLUB. Děkujeme, že společně s námi pomáháte.

Zobrazit všechny články

Líbí se vám náš obsah? Sledujte nás na sociálních sítích