Menu

ROSSMANN – KDE SRDCE POMÁHÁ

Sdílet na Facebooku

15. dubna 2020

Vše, co děláme, děláme srdcem - vždy s ohledem na společnost a prostředí, ve kterém žijeme. Každý den se snažíme přinášet svým zákazníkům do života radost a inspirovat je. Věnujeme se například otázkám ekologie, vzdělávání, dobrovolnictví a dobročinnosti. A právě s dobrými skutky nám nyní můžete pomoci i vy!

Jelikož nám všem záleží nejen na přírodě, ale i na dění ve společnosti kolem nás, spustili jsme v rámci věrnostního programu ROSSMANN CLUB charitativní projekt KDE SRDCE POMÁHÁ, do kterého se může zapojit každý z vás a díky kterému tak společně můžeme udělat ze světa zase o kousek lepší místo.

Zapojit se je velice jednoduché. Na výběr máte ze tří příběhů, pro které můžete hlasovat. Hlasování probíhá tak, že věnujete libovolný počet svých nevyčerpaných bodů z věrnostního programu ROSSMANN CLUB na příběh, který vás osloví nejvíce. Tak proměníte své body v dobrý skutek a pomůžete lidem, kteří to potřebují.

kde srdce pomáhá

 

Tři příběhy

Drogistické zboží pro lidi v nouzi

Pojďme společně pomoci lidem, kteří se v důsledku pandemie koronaviru dostali do tíživé situace. Ať už se jedná o seniory či rodiče samoživitele, naše pomoc je více než potřebná. Více zde.

děti

 

Pomoc seniorům

Podpořme společně „místo naděje“ pro seniory, kteří trpí obzvláště v době koronaviru úzkostmi a přemíra informací je pro ně velmi stresující. Tuto pomoc poskytuje Centrum Elpida, která je ale nyní značně přetížená. Bezplatná telefonická linka seniorů 800 200 007 pomáhá denně 150 volajícím zvládnout krizovou situaci a zajistit osobní dobrovolnickou pomoc. Více zde.

senior

 

Sportovní protézy pro Fílu

Fíla je nadšený 14letý parahokejista z Litvínova, kterému byly v dětství amputovány obě končetiny. Přesto se nevzdává svého snu stát se profesionálním parahokejistou. Společně se mu snažíme vybrat na sportovní protézy v hodnotě cca 250 000 Kč, které pojišťovna neproplácí. Více zde.

fíla

 

I jeden hlas je velkou podporou! Podrobné informace o projektu ROSSMANN – KDE SRDCE POMÁHÁ naleznete na naší webové stránce či ve své aplikaci ROSSMANN CLUB. Děkujeme, že společně s námi pomáháte.

srdce

 

Zobrazit všechny články

Líbí se vám náš obsah? Sledujte nás na sociálních sítích