Menu

Revolution by Petra, paletka, kterou musíte mít!

Sdílet na Facebooku

12. září 2018

Paletka, která jde vstříc podzimním trendům a je nadčasová! To je Revolution by Petra paletka očních stínů. Zahalte své oči do trendy barev a buďte každý den jiná!
 

Revolution by Petra byla vytvořena ve spolupráci s několikanásobnou beauty bloggerkou roku Petrou LovelyHair. Paletka má luxusní mramorový obal, který předesílá neméně luxusní obsah, samotná krabička ukrývá elegantní černou paletku. Paletka obsahuje 36 vysoce pigmentovaných očních stínů. Zastoupeny jsou základní odstíny, které lze použít na celé víčko. Zemité odstíny pro dokonalé kouřové líčení. Velice populární fialové, které budou královnou nadcházejícího podzimu. A pro hravé líčení je paletka doplněna o červenou, žlutou, oranžovou, růžovou nebo petrolejovou barvu.  Mix matných a třpytivých odstínů dělá z paletky kousek, se kterým vytvoříte jemné denní i večerní líčení.

petra

 Klasické kouřovky nikdy nevyjdou z módy

Pokud rádi nosíte kouřové líčení, tak Revolution by Petra paletka očních stínů ukrývá několik variant, jak lze klasické kouřovky oživit. Zkuste klasickou černou vyměnit za některý z fialových odstínů a získáte tím netradiční variantu dnes již tradičního looku.

 Hrajte si s barvami

Podzimní pošmourné dny jakoby volaly po barvách. Sáhnete po žlutém, červeném nebo oranžovém odstínu? A co takhle zkusit všechny 3? Nebojte se kombinovat, tato paletka skýtá nespočet barevných variant.

petra 2

 Líčení na každou příležitost

Práce, párty nebo důležitá večeře? Buďte připravena na každou událost! S mixem základních barev, které jsou obsaženy v této paletce nikdy nešlápnete vedle. Vytvořte matné nude líčení nebo třpytivou slavnostní varinatu.

 Sama Petra o paletce říká: Chtěla jsem vytvořit paletku, kterou můžete použít pro každou příležitost, která je cenově dostupná. A to se myslím povedlo. "

petra 3

Paletku zakoupíte na všech prodejnách ROSSMANN za 359 Kč. 

Moc děkujeme za váš obrovský zájem o paletku By Petra od Makeup Revolution. Pokud jste si ji ještě nestihli u nás ulovit, nezoufejte! Paletek máme na našem centrálním skladě dostatek a pilně pracujeme na tom, aby nová zásoba dorazila, co nejdříve na všechny naše prodejny.

Zobrazit všechny články

Líbí se vám náš obsah? Sledujte nás na sociálních sítích