Menu

Revoluce v čištění zubů

Sdílet na Facebooku

3. listopadu 2021

Proč právě Oral-B? Protože Oral-B je zubními lékaři nejpoužívanější a nejdoporučovanější značka. Díky Oral-B nebylo udržování zdravé ústní dutiny nikdy snadnější. Ucítíte znatelný rozdíl.

Seznamte se s kartáčkem Oral-B iO Series 6 a vyzkoušejte dosud nejlepší čištění od Oral- B.

Jeho inovativní systém magnetického pohonu iO přenáší čistící energii jemných mikrovibrací na konec vláken, která klouzají od zubu k zubu a čistění je tak účinné a příjemné. Zdokonalený chytrý sensor tlaku chrání dásně a signalizuje, kdy si zuby čistíte správně.

Oral-B

Součástí systému iO je také interaktivní display OLED, který vás v reálném čase povede a umožní nastavit zubní kartáček podle vašich potřeb. Umělá inteligence v kartáčku Oral-B iO Series 6 rozpoznává v ústní dutině 5 oblastí a vede prostřednictvím aplikace Oral-B tak, aby bylo čistění co nejdůkladnější.

Zažijte čistění zubů, které uvidíte, uslyšíte a ucítíte jinak.

  • REVOLUČNÍ MAGNETICKÁ iO TECHNOLOGIE pro pocit profesionálního a jemného čištění zubů.
  • CHYTRÝ SENZOR TLAKU signalizuje pomocí červené, bílé nebo zelené barvy kontrolky, zda při čištění tlačíte příliš, málo nebo správně.
  • INTERAKTIVNÍ DISPLEJ OLED ukazuje důležité informace: včetně režimů čištění a připomínky výměny kartáčkové hlavy, pozdravu, když ho zapnete, a úsměvu za dobře odvedenou práci.
  • 5 CHYTRÝCH REŽIMŮ pro čištění na míru: pro každodenní čištění, jemný, péče o dásně, intenzivní čištění, bělicí.
  • UMĚLÁ INTELIGENCE rozpozná váš styl čištění zubů a vede vás k co nejdůkladnějšímu čištění.

 

Zobrazit všechny články

Líbí se vám náš obsah? Sledujte nás na sociálních sítích