Menu

Řekni to očima! S líčením podle Lucky a Maybelline NY

Sdílet na Facebooku

3. září 2021

Pohled je nyní důležitější než kdy dřív. Na mnoha místech stále nosíme roušky a respirátory, a proto opravdu komunikujeme hlavně očima. Youtuberka a influencerka Lucie, kterou možná spíše znáte jako Getthelouk, si proto připravila efektní líčení očí s originální linkou, kterou zvládne každý.

Před líčením očí nejprve použijte korektor pro zakrytí kruhů pod očima, nedokonalostí a projasnění očního okolí. Nalíčené oko potom krásně vynikne. Lucky oblíbenec je Fit Me, tekutý korektor se středně krycí schopností. A teď už na oči!

Prvním krokem je vykreslení a upravení obočí. Lucie používá tužku Brow Ultra Slim, se kterou jemnými tahy doplní chybějící chloupky a upraví tvar obočí. Kartáčkem na druhé straně potom můžete obočí pročesat pro přirozený efekt.

obr_1

Druhým krokem jsou oční stíny! Gelové stíny Color Tattoo jsou multifunkční a snadno se nanášejí. Je to tedy ideální řešení, pokud spěcháte nebo máte málo místa v make-up taštičce. Prstem jemně zapracujte stíny po celém horním víčku. Pokud chcete experimentovat, můžete použít i více odstínů. Lucka používá třpytivý bronzový odstín On and On Bronze. TIP: Světlejší odstíny Color Tattoo se dají také použít jako rozjasňovač! Stačí prsty rozetřít na lícní kosti a hranu nosu.

obr_2

A nyní linka! Lucka zvolila originální aplikaci, kterou jste možná ještě nezkoušeli. Místo vedení souvislé linky dělejte hrotem pouze tečky. Tečky umisťujte do tvaru, ve kterém byste normálně vedli linku. Výhoda této aplikace je, že je velice jednoduchá a nedá se zkazit. Podle nálady pak můžete teček vytvořit pouze pár, nebo klidně stovky. Dosáhnete tak různé intenzity. Z dálky bude linka vypadat klasicky a zblízka originálně!

obr_3

A na závěr řasenka. Ta nesmí chybět v žádném líčení očí! Lucie použila prodlužující Sky High pro řasy až do nebe. Řasenku aplikujte cik cak pohybem od kořínků ke konečkům. Snadno ji pak odlíčíte pouze teplou vodou!

obr_4

Tak co, vyzkoušíte líčení podle Lucie? Sledujte i video Make-Up in the City, kde je líčení krok za krokem!

 

Zobrazit všechny články

Líbí se vám náš obsah? Sledujte nás na sociálních sítích