Menu

Recepty od Viki – Letní zdravé a rychlé těstoviny

Sdílet na Facebooku

23. července 2020

Seznamte se s naší novou kulinární umělkyní Viki. Viktorie Hrazdílková patří mezi TOP finalisty letošní soutěže MasterChef Česko, kde se stále pere o titul, a spolu s námi vás zavede do svého království kuchyně a do světa zdravého vaření a dobrot, kterými potěšíte svou rodinu i přátele.

Moravačka, která má ráda lidi a ráda je hostí. Mladá slečna plná entuziasmu, láskou k jídlu i sportu. Viki se dá popsat mnoha slovy, ale tím jedním by zajisté byl pozitivismus, který je cítit z každého jejího jídla a prostupuje vším, co dělá. Vaření propadla díky své mamince, které si nesmírně váží. V době, kdy si procházela dosti složitým obdobím, spolu začaly vařit a tím se ve Viki začala objevovat láska k jídlu.

viki

Viki je tak krásný příklad toho, že se vším se dá bojovat a zvítězit. Dobré konce existují, když se o ně snažíte a tím je pro nás její příběh velkou inspirací. Tuto inspiraci se Viki snaží probudit i v ostatních lidech právě skrze jídlo, cvičení a celkově zdravý životní styl, i když sama přiznává, že má velice ráda sladké. A kdo taky ne? Více se o Viki můžete dozvědět na jejím instagramovém profilu @viktorie_hrazdilkova, ale nyní se již pusťme do vaření.

Letní zdravé a rychlé těstoviny

recept

Ingredience:

Postup:

  1. Na olivovém oleji opečeme cherry rajčátka a dáme stranou. Na výpeku z rajčat orestujeme na plátky nakrájený česnek, přidáme nakrájenou cuketu, osolíme, opepříme a okořeníme oreganem.
  2. Přidáme pasírovaná rajčata a podusíme.
  3. Uvaříme špagety ve slané vodě (cca 8 minut).
  4. Hotové špagety přidáme k podušeným cuketám, doplníme opečenými rajčaty, nakrájenými olivami a čerstvou bazalkou.
  5. Servírujeme takto nebo s filetem grilované ryby.

recept

Těstoviny jsou výborné samy o sobě, ale pokud je chcete ještě něčím doplnit, nebojte se a pusťte se do ryby. Léto je pro ryby ideálním obdobím a na našich talířích se často objevují. Ryby jsou zdrojem kvalitních bílkovin, vitaminů a také jódu (jód najdete v mořských rybách), a proto jsou pro lidský organismus velice zdravé.

Sledujte nás na našem instagramovém účtu @rossmann_cz a @viktorie_hrazdilkova a nenechte si ujít žádný z chutných receptů.

Přejeme vám s Viki dobrou chuť.

https://fitviki.cz/

Zobrazit všechny články

Líbí se vám náš obsah? Sledujte nás na sociálních sítích