Menu

Recept od Viki - Pre-Workout nepečené kostky!

Sdílet na Facebooku

12. ledna 2022

Leden je pro mnohé z nás časem novoročních předsevzetí spojených se zdravým životním stylem a redukcí hmotnosti. A protože si stojíme za tím, že zdravý životní styl je zejména o pohybu a kvalitní vyvážené potravě, připravili jsme pro vás se spolupráci s Viki Hrazdílkovou dva jednoduché recepty z našich kvalitních enerBio surovin.

Známá vyznavačka zdravého životního stylu, osobní fitness trenérka a kuchařka pro vás připravila TIPY na chutné a jednoduché dobroty pro maximalizaci vašeho novoročního předsevzetí – „pravidelně sportovat a jíst zdravě & vyváženě“.

Nepečené kostky z rýžových chlebíčků

obr_1

Ingredience

 

Postup

  1. Rýžové chlebíčky rozdrťte (nejlépe rukama, aby zůstaly kousky). K této drcené směsi přidejte arašídové máslo a agáve sirup. Vzniklou směs dejte do formy a utlačte na dno.
  2. Čokoládu spolu s kokosovým olejem (díky kokosovému oleji bude mít poleva lesklejší konzistenci) rozpusťte ve vodní lázni a polijte ji vrchní část směsi z rýžových chlebíčků.
  3. Nechejte vychladit nejméně 1 hodinu v lednici (nebo mrazáku) a poté nakrájejte na kostky.

obr_2

TIP: Abyste podali na svém tréninku dobrý výkon je dobré vyhnout se před tréninkem těžkým zejména tučným jídlům. Krátce před tréninkem je vhodné sáhnout po svačině s vyšším obsahem cukrů, která mám dodá rychle energii potřebnou pro fyzickou aktivitu. Pufované rýžové chlebíčky bohaté na sacharidy jsou tedy skvělou volbou pro lehkou svačinu před vaším tréninkem.

Přejeme vám s Viki dobrou chuť a úspěšný trénink!

Zobrazit všechny články

Líbí se vám náš obsah? Sledujte nás na sociálních sítích