Menu

Recept od Viki - Brownies & Cheesecake srdíčka

Sdílet na Facebooku

11. února 2022

Sladká, hříšná čokoláda...koho potěšíte tímto úžasným sladkým receptem na cheesecake & brownies srdíčka? Dobroty pečené s láskou potěší celý rok, v období zamilovaných si vzpomeňte třeba na kamarádku, rodiče nebo svou milovanou osobu. Tak pojďme na to!

Den svatého Valentýna, který slavíme 14. února, je dnem kdy slavíme lásku. Oslava lásky by však neměla být podmíněná datumem, slavit přece můžeme každý den! Potěšte svou drahou polovičku, milovanou kamarádku či rodinu těmito vynikajícími brownies & cheesecake srdíčky. Každý přece ví, že láska prochází žaludkem!

Potřebovat budete jen pár ingrediencí, všechny navíc seženete ve vaší nejbližší prodejně ROSSMANN!

Brownies & cheesecake srdíčka

obr_1

Ingredience

Brownies vrstva:

obr_2

Krém:

Postup

  1. Začněte tím, že vytvoříte brownies vrstvu dle postupu na obalu enerBio Brownies směsi. Brownies dejte zapéct do předem vyhřáté trouby na 175°C na 10 minut.
  2. Mezitím si připravte krémovou náplň. Ricottu smíchejte s vejcem, třtinovým cukrem a škrobem.
  3. Tuto náplň vlijte na předpečenou brownies vrstvu a přidejte i marmeládu. Pomocí špejle vytvořte marmeládové ornamenty.
  4. Dejte znovu péct na 175°C na 20 až 30 minut (pečte bez horkovzduchu, aby krém nepopraskal). Po upečení nechte moučník vychladnout a nakonec pomocí vykrajovátka tvořte valentýnská srdíčka.
  5. Nechte si chutnat!

obr_3

Společně s Viki vám přejeme dobrou chuť a zamilovaného Valentýna!

Zobrazit všechny články

Líbí se vám náš obsah? Sledujte nás na sociálních sítích