Menu

Řasy až do nebe: s ikonickými produkty od Maybelline New York

Sdílet na Facebooku

1. února 2023

Řasenka je neodmyslitelnou součástí kosmetické výbavy každé ženy. Perfektně oživí denní i noční líčení, opticky prohlubuje oči a dotváří pěkně upravený vzhled. Není divu, že snem nejedné z nás jsou právě dlouhé, husté a přirozeně vypadající řasy, díky kterým zazáříme při každé příležitosti.

Proměň své sny ve skutečnost s ikonickým duem z řady Sky High od Maybelline New York, které představuje první zabarvenou podkladovou bázi pod řasenku Sky High Tinted Primer a v kombinaci s řasenkou Lash Sensentional Sky High vytvoří délku a objem řas, jež překonají tvé představy.

obr

V prvním kroku, ještě před aplikací řasenky, rovnoměrně nanes podkladovou bázi Sky High Tinted Primer na řasy a nech zaschnout. Již po pár tazích dosáhneš neuvěřitelného prodloužení a maximálního objemu řas. Složení je navíc obohacené o sérum s ceramidy a vitamínem B5, díky kterému zůstanou tvé řasy dlouhodobě vyživené, zjemněné a viditelně oddělené.

Ikonická řasenka Lash Sensentional Sky High je ideální volbou pro vytvoření neuvěřitelného objemu a řas dlouhých až do nebe. Úzký, flexibilní kartáček snadno zachytí a natočí každou řasu od kořínků až po konečky. Složení obsahuje bambusový extrakt a speciální mikrovlákna, která zajistí dokonalý vzhled tvých očí po celý den, a to bez zatížení a nepříjemných žmolků.

Dodej svým řasám neuvěřitelnou délku a neskutečný objem, pro které bude platit:

„Only sky is the limit.“

Zobrazit všechny články

Líbí se vám náš obsah? Sledujte nás na sociálních sítích