Menu

Protože maminka je jen jedna

Sdílet na Facebooku

7. května 2020

Maminky hrají v našich životech důležitou roli. Jsou s námi od prvního okamžiku našeho stvoření a stojí při nás, když děláme své první krůčky i velké kroky v životě. Každý máme v srdíčku tu svou NEJ maminku na celém světě. Ukažme jí, že na ni stále myslíme. Vždyť Den matek se rychle blíží.

Jsou to kuchařky našich oblíbených dětských jídel, ošetřovatelky našich rozbitých kolen, vypravěčky těch nejlepších pohádek, zpěvačky líbezných ukolébavek, učitelky matematiky, češtiny i života, vrby, u kterých se můžeme vyplakat, když máme zlomené srdce. Maminky jsou zkrátka super hrdinové našich životů. A druhá květnová neděle je jejich speciální den. Letošní rok připadá Den matek na 10. května, a proto je načase zamyslet se, čím letos své maminky obdarujeme.

Oslavte s maminkami jejich den

Ať už svou maminku obdarujete čímkoli, můžete si být jistí, že jí to udělá radost a příjemně zahřeje na srdíčku. Potěšte jí společně strávenými chvílemi nebo malým dárečkem.

  • Sladká tečka – když jsme byli malí, zahrnovala nás maminka sladkými dobrotami (dorty, koláče, cukroví, muffiny, domácí zmrzliny). Ukažme jí, že i my jsme se v cukrářském umění někam posunuli a upečme pro ni třeba její oblíbený koláč z našich produktů enerBiO. Uvařte si k tomu šálek dobré kávy, posaďte se ke kuchyňskému stolu či ven na terasu a společně si zamlsejte.

 

  • Péče jako ze salonu – v očích každého dítěte je jeho maminka tou nejkrásnější a nejdokonalejší bytostí na celé planetě. Dopřejte jí luxusní péči buď formou poukazu třeba na relaxující masáž, kosmetické ošetření pleti nebo jí vytvořte balíček s pečující a dekorativní kosmetikou.

 

  • Kytička místo slov – koho by nepotěšil puget voňavých kytiček? Nemusíte kvůli tomu hned běžet do nejbližšího květinářství. V květnu roste vše kolem nás a na nejbližší louce jistě nějaké kvítky najdete. Když hotovou kytičku ozdobíte ještě pěknou stužkou, jistě nic nezkazíte.

Přejeme krásné společně strávené chvíle.

Zobrazit všechny články

Líbí se vám náš obsah? Sledujte nás na sociálních sítích