Menu

Protančete létem s duhou na nehtech!

Sdílet na Facebooku

20. července 2022

K letošní oslavě celosvětového pridu se značka Sally Hansen opět nadšeně spojila s organizací GLAAD, aby společně vytvořili novou limitovanou edici laků na nehty PRIDE COLLECTION s recepturou Sally Hansen Insta-Dri®.

Tuto limitovanou edici najdete od července exkluzivně v síti drogérií ROSSMANN. Sally Hansen Insta-Dri® jsou rychleschnoucí laky na nehty se speciálním složením 3-v-1, které obsahuje nejen barevný lak, ale také podkladový a vrchní lak pro lesk a delší výdrž. Laky nabízíme v široké paletě bohatých a výrazných odstínů, ideálních k tvorbě (nejen) duhové manikúry. Paleta odstínů odráží novější verzi duhové vlajky, takže v ní najdete i tři odstíny transgender hnutí – růžovou, bílou a bledě modrou. Vylepšené složení laků, zaručující plné krytí, uschne už za 60 vteřin. Jeden tah. Jedna vrstva. Hotovo. Bez rozmazávání. Tato řada je milována všemi, kteří nemají čas čekat, až jim uschne lak, takže je dokonalá pro střídání barev doslova po minutách.

obr

Sally Hansen navíc i letos v rámci České republiky spojila síly se spolkem Prague Pride a rozhodla se podpořit nově vzniklé LGBT+ komunitní centrum https://www.praguepride.cz/cs/akce/komunitni-centrum tím, že věnuje 15 Kč z každého prodaného laku limitované edice Pride Collection na podporu právě tohoto centra a všech jeho aktivit. Komunitní centrum je bezpečným a přijímajícím místem pro setkávání LGBT+ mládeže, seniorů, duhových rodin, organizací nebo třeba rodičů queer lidí. Nikdo zde nemusí tajit svou sexuální orientaci nebo genderovou identitu.

Zobrazit všechny články

Líbí se vám náš obsah? Sledujte nás na sociálních sítích