Menu

Profesionální pedikúra v pohodlí vašeho domova

Sdílet na Facebooku

20. května 2020

Čas na letní obuv už nastal a vy jste stále ještě nestihli pedikúru? Vše hravě doženete z pohodlí vašeho domova. Bez pilníku, bez bolesti, bez strachu ze zbytečně vysokých výdajů. Pečujte o svá chodidla silou přírody.

Dokonalé spojení přírodního pomerančového oleje, který nádherně voní, urey, která bojuje s popraskanou kůží a měsíčku lékařského, který hojí a chrání. Síla přírody pomůže i vašim unaveným a pálicím chodidlům. Zkuste pedikúru v pohodlí svého domova a nespokojte se s ničím menším než s profesionálním výsledkem.

Mnoho lidí dělá tu chybu, že řeší své problémy jen povrchově a ve vidině co nejrychlejšího výsledku. Je však potřeba nahlížet do větší hloubky a problém řešit komplexně. Tím docílíte trvalého pozitivního výsledku. Nestačí tedy použít jen jeden produkt, ale celou řadu, která se vám postará, aby vaše chodidla byla krásná a zdravá nejen na povrchu, ale i uvnitř.

3 kroky ke krásným chodidlům

1. krok: Uvolňující lázeň

Připravte si vodní lázeň o teplotě 37 oC, nasypte 1 uzávěr soli a nechte rozpustit. Dopřejte svým chodidlům relaxační koupel po dobu 10 minut (pro diabetiky max. 5 minut). Sůl nejen čistí, ale má i deodorační účinky. Termální sůl, měsíček lékařský a éterický pomerančový olej jsou právě ti, kdo vám uleví.

sůl

2. krok: Rychlá pomoc pro popraskané paty

Pokud je potřeba vyřešit rychle a efektivně zrohovatělou kůži chodidel, sáhněte po intenzivní masti na chodidla. Lehce se roztírá, rychle se vstřebává, a přesto dokonale působí. Mast navíc chrání chodidla proti plísním. Naneste tenkou vrstvu na suchá chodidla a nechte působit - nejlépe přes noc.

mast

3. krok: Pravidelná péče o vaše chodidla

Péči o chodidla lze dlouhodobě a pravidelně udržovat s Kneipp máslem na chodidla. Obsahuje bambucké máslo, jehož jemná textura vaše nohy pohladí, ale zároveň si snadno poradí se zrohovatělou kůží.

máslo

Náš tip: Barevný závěr

Během léta neplatí žádná omezení. Tak použijte jakoukoliv barvu a projasněte si den se zajímavým lakem na nehty, který pozdvihne vaše chodidla i náladu o úroveň výš. Můžete vyzkoušet naše novinky z řady RIVAL loves me.

 

Vaše nohy vás nosí celý rok, dopřejte jim jemnou péči a hýčkejte je i během zbytku roku. Vždyť právě nohy si naši pozornost zaslouží.

Zobrazit všechny články

Líbí se vám náš obsah? Sledujte nás na sociálních sítích