Menu

Připravte svou pokožku na léto s naší limitkou

Sdílet na Facebooku

11. května 2021

Na zahrádce, na rodinných výletech, nebo třeba někde na pláži, vždy je potřeba svou pokožku připravit na blížící se nápor slunečních paprsků. Nezapomeňte si tedy sebou přibalit naše produkty Sunozon z naší limitované edice v krásných pastelových barvách.

obr_1

Než se vydáte na slunce

Toužíte po krásně opálené pokožce, která vydrží co možná nejdéle? Nejde jen o samotné ochranné produkty, ale i o to, jakou péči své pokožce na začátku poskytnete. Nejprve použijte náš sprej před opalováním, kterým připravíte svou pokožku na přísun slunečních paprsků. Náš sprej urychluje proces přirozeného a rovnoměrného opálení.

Použití: Několik dní před zahájením slunění nastříkejte sprej na pokožku ze vzdálenosti cca 1,5 cm, rozetřete a nechte vsáknout.

Užijte si pobyt na sluníčku

Pokožku máte připravenou, je čas vyrazit ven. A i když je velice příjemné nechat se slunečními paprsky rozmazlovat, je potřeba se před nimi i chránit. Kvalitní pocit bezpečí zajistí naše opalovací mléka s ochranným faktorem 15 a 25 a s efektem rychlého opalování. Tato mléka navíc podporují přirozené opalování i po krátkém pobytu na slunci. Za kratší dobu tak docílíte stejného účinku.

Na obličej je však potřeba použít jiné produkty než na tělo. A k tomu vám poslouží náš pleťový krém OF30 též s efektem rychlého opálení. S kyselinou hyaluronovou a s UVA + UVB ochranou si léto užijete plnými doušky.

Použití:  Mléko rovnoměrně rozetřete po celém těle a pleti. Nezapomeňte opakovat zejména při pocení, po koupání nebo osušení ručníkem.

 

Když sluníčko zaleze

Dobré a zdravé opalování je proces obsahující 3 kroky – péče před, během a také po opalování. Náš tělový balzám po opalování s kokosovým olejem a bambuckým máslem vám zajistí rovnoměrné a dlouhotrvající opálení a poskytne vaší pokožce intenzivní vlhkost, kterou ztratila během slunění. Díky tomuto balzámu si budete svůj bronzový vzhled užívat mnohem déle.

 

Zobrazit všechny články

Líbí se vám náš obsah? Sledujte nás na sociálních sítích