Menu

Připravte se na jarní pikniky již nyní

Sdílet na Facebooku

26. února 2020

Zimní radovánky jsou sice v plném proudu, ovšem jaro se již brzy přihlásí o slovo. Ani se nenadějeme a lyžařské soupravy, teplé kulichy, šály, rukavice a omrzlé nosy vyměníme za sluncem prozářené dny, svěží vánek a opět nastane čas, kdy se příroda probudí k životu. Připravte se na tyto dny již nyní s naším novým věrnostním programem. Tentokrát si můžete pořídit stylové potravinové dózy a termotašky italské značky GUZZINI.

Italská značka GUZZINI již přes 100 let (přesněji od roku 1912) vytváří elegantní a nadčasové výrobky, které se těší světové oblibě. Jejich tvůrci rozhodně nenechávají nic náhodě a neustále sledují nejnovější trendy v designu i materiálech, aby lidem nabídli to nejlepší ze svých výrobků. V tomto případě zvolili plast jako ideální materiál pro každodenní a snadné používání v domácnosti.

Nová věrnostní kampaň startuje 26. 2. 2020 a sbírat body budete moci až do 16. 6. 2020. Času máte tedy dost, abyste si dózy i termotašky pořádně prohlédli, vybrali si jednu ze čtyř trendy barev a odnesli si tyto kousky s nádechem italské elegance domů. Sbírání bodů probíhá tak, jak jste zvyklí. Buď formou klasických samolepek, nebo sbíráním virtuálních bodů v rámci mobilní aplikace ROSSMANN CLUB. Chcete i vy tyto kousky do své domácnosti? Tak nahlédněte sem.

guzzini

Detailní pohled

Potravinové dózy pořídíte ve dvou velikostech (1 000 ml a 740 ml) a na výběr jsou čtyři barevná provedení (modrá, zelená, žlutá, šedá). Dají se ohřívat v mikrovlnné troubě, umývat v myčce, uskladnit do lednice a jejich čtvercový tvar usnadňuje přenášení v tašce. Misky jsou vzduchotěsné a zdravotně nezávadné, neboť jsou BPA free (neobsahují bisfenol A, což je sloučenina při výrobě plastů). Termotašky ve stejném barevném provedení uchovají vaše pokrmy déle teplé a jsou snadno ručně pratelné.

Vydejte se spolu s námi na pikniky do přírody či na rodinné výlety. Připravte si něco dobrého na cestu a vyrazte prozkoumat krásy České republiky. Chcete-li tip na zdravý recept do krabičky, inspirovat se můžete zde.

Zobrazit všechny články

Líbí se vám náš obsah? Sledujte nás na sociálních sítích