Menu

Připravená k polibku

Sdílet na Facebooku

13. září 2019

Smyslné rty lákající k polibku, kterým neodolá žádný muž. Která žena by nechtěla vládnout tímto kouzlem? Než ale nastavíte své rty k tomuto projevu lásky, je třeba svým rtům věnovat péči a poté zvolit správnou barvu rtěnky.

Vzít do ruky první rtěnku, která vám padne do oka a hned napoprvé se perfektně nalíčit, se ne vždy povede. Kouzlo profesionálního make-upu jak z přehlídkových mol dokáží vykouzlit jen školené make-up artistiky. Avšak mít v zásobě pár triků určitě neuškodí.

1. Krása je v přirozenosti

Tzv. Nude odstín rtěnky by ve vaší zásobě jistě neměl chybět. Dokáže totiž vykouzlit přirozený vzhled. Je však třeba vybrat ten správný. Nude neboli tělový odstín může mít růžový, oranžový, béžový i hnědý podtón. Vhodnou rtěnku vybírejte dle své barvy pleti. Každá žena by však měla mít jednu jemnou růžovou rtěnku, jejíž odstín koresponduje s barvou dásní.
 

2. Zaujměte tvarem

Ne každé ženě dala příroda do vínku dokonale vytvarované rty. Příroda se dá ale ošálit. Úzkým rtům dodá objem konturovací tužka v barvě rtů. Linku naneste milimetr až dva nad konturu a poté ji vyplňte rtěnkou. Pokud máte rty plnější, linii rtů naopak zjemněte make-upem a rtěnkou vystínujte pouze koutky úst, ke středu rtů ji vklepejte do ztracena.
 

3. Maximální výdrž

Taky bojujete s nešvarem rtěnek, že po chvíli, co si ji nanesete, už skoro není vidět? Jak dosáhnout trvalejšího efektu? Jednoduše. Před nanesením rtěnky si rty přepudrujte transparentním bezbarvým pudrem, lehce je vykonturujte neutrální tužkou na rty a pak naneste rtěnku. A jak bojovat s přebytečnou barvou? Přiložte si na rty jednu vrstvu kosmetického kapesníčku a je to.
 

4. Rychlá pomoc a správná péče

Praskají vám často rty, šupinatí či se dokonce loupají? Tímto nepříjemným efektem vám dávají najevo, že o ně málo pečujete a pravděpodobně pijete málo vody. Každá žena (i muž) by měla mít po ruce balzám na rty, a pokud není nalíčená, tak jej používat. Šupinek se například zbavíte jemnou masáží navlhčeným kartáčkem na zuby či směsí medu s cukrem. Rty se prokrví a zvláční.

Už víte, jak na to. Nyní je čas doplnit zásoby. Využijte naši 50% slevu na veškerou dekorativní kosmetiku, která platí od 16. 9. do 22. 9. 2019.

dekorativka

 

Zobrazit všechny články

Líbí se vám náš obsah? Sledujte nás na sociálních sítích