Menu

Přineste si svůj salon domů!

Sdílet na Facebooku

23. října 2019

Buďte připraveni na ohromující zážitek z akrylových nebo gelových fashion nehtů a na umělé řasy s novými inovativními technologiemi. Je tady KISS, s jejichž produkty dosáhnete profesionálního vzhledu přímo u vás doma.

Už jste slyšeli o KISS? Nemyslíme to anglické slovíčko značící polibek. Nýbrž společnost, která je globálním lídrem v oblasti profesionálních kosmetických produktů, jejímž posláním je umožnit ženám přinést si svůj salón domů a to díky kvalitním kosmetickým produktům, které si můžou aplikovat sami bez jakýchkoliv obtíží.

Z lásky k řasám

Co je tak zvláštního na umělých řasách od KISS? Naše umělé řasy se pohybují od zcela přirozeného až po okouzlující a půvabný vzhled s dokonalým designem pro každou příležitost! V okamžiku můžete mít Mink, Wispy nebo Magnetické řasy a to vše v mnoha neodolatelných stylech tak, aby vaše oči krásně a přirozeně vynikly. Vyzkoušejte je - máte přístup k jakémukoli designu, délce, struktuře a objemu, který si jen dokážete představit. Každý si najde ten svůj. Při správné péči se řasy mohou používat i opakovaně. A pokud jste začátečník, nebo jen nemáte „šikovné prsty“, použijte k aplikaci řas aplikátory KISS Lash nebo si nasaďte magnetické řasy KISS a budete ohromeni, jak je to snadné.

Jaké druhy řas KISS si můžete vybrat:

 • Lash Couture Collections – inovativní, nadýchané a trendové  - zcela nová úroveň řas! Ani o nich nebudete vědět!
 • Faux Mink Collection – luxusně měkké řasy. Krásné, měkké a lehké!
 • Triple Push-Up Collection – výrazné zvednutí s výrazným vzhledem. Dramatický 3D efekt, který má velký objem, prodlouženou délku řas a zvlněné oční linky.
 • Blooming LASH – plnost a rozměr ze všech úhlů. Vícevrstvé umělé řasy se vzkvétajícími vrstvami a zužující se koncovou technologií poskytují neuvěřitelnou hloubku a objem.
 • TRUE Volume – záviděníhodný objem, který je 100% okouzlující! Falešný efekt umělých řas vytváří 100% přírodní řasy a díky zúžené koncovce vypadají jako vaše vlastní.
 • Lepidla na řasy – všechny produkty KISS jsou dodávány s malým lepidlem. KISS má také celou řadu mimořádně silných, účinných, ale zároveň jemných lepidel s různými možnostmi aplikací. Každé z těchto lepidel je rychle a snadno použitelné pro dlouhodobé a spolehlivé výsledky.

Aplikace snadná jako vánek

Každé balení umělých řas KISS obsahuje přesné pokyny. Obecně však platí, že stačí nanést lepidlo na pásek řas, počkat 30 sekund, než se lepidlo stane mírně lepkavé, a poté umístit řasy podél vaší přirozené linie řas, následně přitisknout a držet, než lepidlo úplně zaschne.

řasy

 

Postarej se o svoji manikúru

Mít tak doma profesionální nehtový salon! Nejjednodušší manikúry pro domácí aplikaci jsou zde a výsledky vydrží skutečně dlouho! Od super roztomilých až po všestranně okouzlující 3D designy. Existuje nekonečná řada klasických, francouzských, drahokamy zdobených, běžných nebo ihned k nošení připravených designů umělých nehtů! Máte možnost okamžitě vyjádřit svůj osobní styl klasickými, trendovými, barevnými nebo vzorovanými designy, které jsou snadno aplikovatelné a časově nenáročné.

 • Salon Acrylic French & Nude Nails – tato francouzská nebo Nude manikúra, kterou si můžete udělat sami, nebyla nikdy jednodušší. Salon Acrylic French umělé nehty, které byly vytvořeny technologií akrylových infuzí, jsou stejně silné a kvalitní jako ty ze salonu. Na rozdíl od těch ze salonu ale mají bezchybnou povrchovou úpravu, jsou tenčí a mají hladký vzhled. Noste tyto snadno použitelné nehty samotné nebo přidejte svůj oblíbený lak!
 • Gel Fantasy Collection – zažijte fantazii díky manikúře, která zabere několik minut a zůstane perfektní až týden! Gelové nehty Gel Fantasy mají úžasný gelový lesk, mimořádně hladký povrch, trendové barvy a velké množství módních designů, které budete zbožňovat! Můžete si vybrat z mnoha variant, které buď přilepíte, nebo jen přitlačíte. Každá sada obsahuje lepidlo na nehty!
 • Natural Nails – KISS Natural Nails jsou stejné jako akrylové nehty používané v profesionálních salonech. Jsou trvanlivější a lze je snadno odstranit. Pro odborníky jsou často volbou číslo 1. Každá sada nehtů obsahuje lepidlo, které drží nehty, dokud je neodstraníte. Tyto nehty lze zastřihnout a upravit do libovolného tvaru!
 • Press-on Nails – bezúdržbové nehty nijak neomezí váš životní styl a díky imPRESS - přitlačitelným nehtům můžete získat perfektně padnoucí manikúru. Nehty imPRESS s patentovanou technologií SuperHold zůstávají stále dokonalé. Úžasný gelový povrch je revolucí v kosmetickém průmyslu. Vyberte si z plných barev, ozdobných designů a velkého množství úžasných uměleckých provedení - každý vzhled je individuálně připravený k okamžitému nošení! Tyto nehty neobsahují lepidlo, takže neztrácíte žádný čas čekáním, až lepidlo zaschne!
 • Lepidla a odstraňovače – snadná aplikace a snadné odstranění! Vychutnejte si snadné použití, rychlé schnutí a silnou přilnavost. Jemné receptury s různými typy aplikátorů nabízejí snadnou a bezproblémovou aplikaci. Když je čas vyměnit vaši manikúru, rychlé nasáknutí způsobí, že odstranění akrylových nehtů je hračkou!

nehty

Kdo by tušil, že změnit váš vzhled by mohlo být tak snadné, rychlé a levné. Nečekejte - připravte se na umělé řasy a nehty a užijte si jejich změnu tak, aby vyhovovala každé vaší náladě a každému okamžiku!

Zobrazit všechny články

Líbí se vám náš obsah? Sledujte nás na sociálních sítích