Pomozme dětem z SOS dětských vesniček zazářit, vyzývá Orbit

Sdílet na Facebooku

12. srpna 2019

Pomozme jim zazářit, vyzývá Orbit stejnojmennou kampaní. Značka žvýkaček bez cukru už počtvrté podpoří SOS dětské vesničky a tentokrát se zaměří především na znevýhodněné dospívající děti, které čeká odchod do samostatného života. A aby do něj vykročily tou správnou nohou, věnuje jim prostřednictvím vesniček 1 % z ceny všech svých produktů prodaných během kampaně trvající od 25. srpna do 5. října 2019. Pomůžete jim zazářit i vy?

Značka Orbit touto aktivitou podporuje i svůj dlouhodobý záměr připomínající, že sebevědomí je velmi úzce spjato s úsměvem. A široký úsměv se nebojíme ukázat, pokud ho máme zdravý a zářivý. Žvýkačka bez cukru je tak skvělým prostředkem, jak o svůj chrup během dne jednoduše pečovat, abychom s úsměvem zazářili v každé situaci.

Pro děti vyrůstající v ohrožených nebo pěstounských rodinách bývá start do dospělého života složitější než pro většinu jejich vrstevníků. Značka žvýkaček bez cukru Orbit se jim ho proto prostřednictvím svého dlouhodobého partnera – SOS dětských vesniček – rozhodla co nejvíce usnadnit. Finanční příspěvek vybraný během letošní kampaně Pomozme jim zazářit poputuje na podporu schopností, které jim po odchodu z vesniček nebo dětského domova dodají aspoň trochu jistoty.

Společně s Orbitem se můžete postarat o to, aby se dospívající děti dozvěděly vše potřebné, co by jim jinak předaly vlastní rodiny. SOS dětské vesničky díky příspěvku pro odcházející děti zajistí kariérní poradenství a vzdělávání v oblasti finanční gramotnosti nebo třeba přípravy na rodičovství. Část příspěvku zároveň půjde na služby sociálních pedagogů v nadacích i rodinách, nebo na dotované bydlení v takzvaných domech na půl cesty.  

Letos znevýhodněným dětem pomůže zazářit i oblíbená moderátorka Zorka Hejdová, která se stala ambasadorkou kampaně. A vy se k ní můžete připojit. Stačí, abyste si v období od 25. srpna do 5. října 2019 koupili jakýkoli produkt značky Orbit, která pak jedno procento ze svých prodejů věnuje právě SOS dětským vesničkám.  Více naleznete na pomaham.orbitklub.cz.

Zobrazit všechny články

Líbí se vám náš obsah? Sledujte nás na sociálních sítích