Menu

Podzimní líčení? Tyhle trendy vás budou bavit!

Sdílet na Facebooku

17. října 2018

Krásné počasí venku sice máme pořád a teploty se stále drží nahoře, ale podzim už máme za dveřmi a s ním i letošní tipy na líčení.

IN budou teplé barvy rtěnek. Například červená, ta nikdy nevyjde z módy, ale letos bude hitem. Stejně trendy budou rtěnky vínové barvy.  Odstín rtěnky byste měla vybrat podle odstínu své pleti a zubů. Bát se ale nemusíte i zemitějších barviček!

rty

 

Tvářenka pleti dodává svěžest a podtrhává ženskost. V zimě je pleť více suchá a bledá, proto je dobré zvolit studený odstín růžové nebo teplé meruňkové. Hitem jsou momentálně vícebarevné tvářenky. Nezapomeňte pleť také trošku rozzářit pomocí rozjasňovačů, můžete vyzkoušet rozjasňovače se studeným nádechem například v lehce fialové barvě nebo zůstat u teplejší klasiky.

blush

 

Zapomenout byste neměla ale ani na oči a obočí. Nebojte se stínování očních víček tmavými odstíny. Modré oči perfektně rozzáří odstíny bronzové, zelené oči zvýrazní odstíny fialkové a vínové a hnědým očím budou slušet buď klasické hnědé kouřové stíny, nebo i trošku odvážnější stíny s nádechem bronzové až sytě červené.

stiny

oci

 

 

Zobrazit všechny články

Líbí se vám náš obsah? Sledujte nás na sociálních sítích