Menu

Petra Nude: 3 looky, nekonečně inspirace!

Sdílet na Facebooku

5. září 2022

Znáte už novou kolekci „Petra Nude“, kterou pro značku Gabriella Salvete připravila beauty influencerka Petra Lovelyhair? Seznamte se…

Petra sestavila tři výjimečné sety složené z laku na nehty, paletky očních stínů a dlouhodržící matné rtěnky, jež doplnila o černou a tmavě hnědou objemovou řasenku v kombinaci s dlouhotrvající, ultra tenkou oční linkou ve fixu. Ve svém základu nabízí každá ze sad tři looky, ke kterým influencerka připravila návod v podobě instruktážního videa. Celá kolekce podtrhuje přirozenou krásu žen a nabízí jim líčení v jemných, přirozených nude odstínech.

obr

1. PILLOW TALK

Set vytvořený pro neutrální nude look nabídne paletku s matnými a třpytivými odstíny, které k sobě dokonale ladí, a matnou rtěnku s lakem na nehty v béžovorůžovém odstínu. Díky této trojici si vykouzlíte velmi něžné a nenápadné líčení, jež využijete při každodenních příležitostech.

2. SLIP DRESS

Kolekce určená pro růžový nude look obsahuje paletku s matnými a třpytivými odstíny s intenzivním barevným krytím laděným do pudrově růžova, sofistikovanou růžovou matnou rtěnku a lak na nehty v hedvábně růžové. Využijete je jak na denní, tak i večerní líčení.

3. NUDE HEELS

Perfektní trojka k vytvoření zlatého nude looku přináší paletku s matnými a třpytivými odstíny v zemitě zlatavých tónech, matnou rtěnku v hnědém odstínu s růžovým podtónem a lak na nehty v hnědorůžové barvě. Sluneční líčení prozáří váš den a rozjasní noc.

Zobrazit všechny články

Líbí se vám náš obsah? Sledujte nás na sociálních sítích