Menu

Petra Lovelyhair prozradila, co ji inspirovalo při tvorbě kolekce Petra Nude!

Sdílet na Facebooku

14. září 2022

Petra Vančurová (42) je jednou z nejznámějších českých blogerek a první česká beauty youtuberka. Své příspěvky zveřejňuje na sociálních sítích pod jménem Petra Lovelyhair.

A této činnosti se věnuje již bezmála 12 let. Má na kontě několik ocenění Blogerka roku v kategorii Beauty a také vytvořila řadu úspěšných produktů, které se prodávají nejen v České republice, ale i ve světě. Pro letošní podzim připravila ve spolupráci s Gabriella Salvete jedinečnou kolekci neutrálních líčidel vhodných nejen pro jemné denní líčení, ale i pro vytvoření dramatičtějšího looku. A protože celou kolekci můžete zakoupit v drogeriích ROSSMANN, zeptali jsme se Petry na vše, co by vás mohlo zajímat.

obr

Petro, v minulosti jste na trh přivedla několik velmi úspěšných produktů, proč nyní právě Nude kolekce a proč zrovna s Gabriella Salvete? Gabriella Salvete je jednou z mých dlouhodobě oblíbených značek, používám ji od 15 let, kdy jsem si začala kupovat tužky na oči a rtěnky. Právě Gabriella Salvete pro mne vždy byla zárukou dobré kvality za rozumné peníze. Když mi přišla nabídka vytvořit právě s Gabriellou své další produkty, neváhala jsem ani minutu. A protože v hlavě neustále nosím nespočet nápadů, byla z toho rázem celá kolekce. Ta se jmenuje Petra Nude a je určena pro všechny, ať už se líčí jemně, nebo i výrazněji. Hlavní myšlenka této kolekce je taková, aby byla velmi jednoduchá a intuitivní na používání a aby bylo snadné se s ní líčit i pro úplného začátečníka. Kolekce je rozdělena do tří barevných řad, které obsahují paletku očních stínů, tekutou rtěnku a lak na nehty. Dále je doplněna o černou a hnědou oční linku a řasenku, které je možné použít k jakémukoliv looku.  Řady jsou v odstínech béžová, růžově nude a bronzovo zlatá. Stačí si tedy vybrat tu, která se vám líbí nejvíce a look máte kompletně sestavený. Produkty mezi sebou ale můžete mixovat a vytvořit si tak vlastní kreativní líčení. 

obr_1

Podle čeho jste odstíny vybírala? A jak vás prvotní myšlenka napadala? Neutrální odstíny nosím úplně nejčastěji, myslím si, že jsou nejvíce lichotivé, sluší úplně každému a je nejjednodušší s nimi pracovat. Pomocí neutrálů (neutrálních barev) totiž dokážete vyzdvihnout přirozenou krásu, nebo třeba korigovat rysy v obličeji. Navíc neutrální tóny nevyjdou z módy nikdy. Mohlo by se zdát, že právě taková kolekce je na sestavení to nejjednodušší, ale opak je pravdou. Vybrat ty správné neutrální odstíny tak, aby byly lichotivé, je vyšší dívčí. Vyžaduje to znalost barev, barevné typologie a také jejich lichotivých kombinací. Já jsem proto vybrala ty nejkrásnější neutrální tóny a sestavila je do ucelených řad tak, aby výsledné líčení bylo naprosto bez chybičky a aby se vám nestalo, že rtěnka neladí s očima, nebo lakem na nehty. 

obr_3

Můžete nám barevné řady blíže představit? Béžová řada 01 se jmenuje Pillow talk a při její tvorbě jsem se nechala inspirovat pudrovými saténovými tóny, tóny perel a jemnou ženskostí. Tato řada je velmi přirozená a sofistikovaná. Má neutrální podtón a může si jí tedy pořídit úplně kdokoliv, zvláště pak velmi sluší světlejším typům.  Druhá řada 02 je růžově nude, nese jméno Slip Dress a byla inspirována mými oblíbenými pudrově růžovými košilkovými šaty, jejichž tóny a něžnost korespondují s barvami této řady. Já sama elegantní a sofistikovanou zastřenou růžovou naprosto zbožňuji. Je to odstín, kterého se ženy občas bojí, ale zcela zbytečně, protože dokáže ubrat pár let a obličej rozzářit. Tato řada je však vhodná nejen pro milovnice růžové, ale pro všechny, kteří stojí o dokonalé něžné líčení.  Třetí, bronzovo zlatá řada 03 se jmenuje Nude Heels a jak plyne z názvu, inspirací k ní mi byly klasické tělové lodičky. Odstíny v této řadě jsou lehce výraznější a sytější než v těch předchozích. Dominuje zde zlatá, bronzová a skořicová, tedy barvy, které potěší nejen všechny milovníky teplých podzimních tónů, ale také ty, kdo mají rádi bohaté zemité tóny. Tato řada perfektně vynikne na snědší pokožce a zamilují si jí majitelé modrých očí. Použít jí ale může samozřejmě kdokoliv, kdo má tyto barvy rád.

Chtěla byste na závěr něco vzkázat čtenářům blogu ROSSMANN? Ráda bych všem ze srdce poděkovala za přízeň a upřímně doufám, že tato nová kolekce, kterou jsme s Gabriella Salvete vytvořili, se bude líbit a potěší každého, kdo si jí pořídí. Přeji všem pohodové babí léto a vzkazuji všem, aby o sebe s láskou pečovali a dělali si malé radosti.

Zobrazit všechny články

Líbí se vám náš obsah? Sledujte nás na sociálních sítích