Menu

Perfektní make-up od Annabelle Minerals

Sdílet na Facebooku

13. srpna 2021

Značka Annabelle Minerals vyrábí minerální make-upy již téměř 10 let a vytváří tak produkty, které si získaly srdce mnohých dívek a žen. Objevte i vy neuvěřitelně různorodé barevné kombinace přírodních make-upů, díky kterým bude vaše pokožka zářit.

Produkty Annabelle Minerals jsou po celé Evropě stále oblíbenější a rádi bychom vám představili bestsellery této značky, které najdete v našich vybraných prodejnách.

Seznamte se s hrdinou

obr_1

V testech bylo prokázáno, že minerální make-up této značky přispívá ke snížení produkce kožního mazu a zmenšení pórů. No není to sladká píseň pro vaše uši? Ale to není vše! V našich prodejnách najdete speciální krycí formu tohoto produktu, která sjednotí barevný tón vaší pleti a dodá jí hladký a jemný vzhled. Jako by vás pohladilo peříčko. Make-up Annabelle Minerals je kombinací make-upu a péče o pleť, takže vaše pokožka zůstane svěží a bez poskvrny po celý den. Tisíce uživatelů z celé Evropy by dali za tento make-up ruku do ohně. A nyní jej máte možnost vyzkoušet a zamilovat si jej i vy.

Make-up lze aplikovat jak štětcem, tak i houbičkou. Plochý štětec zesílí krycí vlastnosti, takže můžete dosáhnout plného krytí pouze s nanesením jedné tenké vrstvy. Použít můžete i kulatý štětec. Samotná aplikace je velice snadná a hlavně efektivní.

Rozjasňující tvářenky

obr_2

Objevte neuvěřitelnou kombinaci tvářenky a rozjasňovače v jednom, která dodá vašim líčkům dlouhodobě projasněný efekt. Růžové odstíny tvářenek Peach Glow a Lily Glow využijete jak při vytváření denního, tak i večerního líčení. Intenzivní projasnění opticky vytvaruje vaše tváře a dodá jim téměř pohádkovou záři. Tvářenku lze použít samostatně na lícní kosti ve spojení s bronzerem a rozjasňovačem nebo i jako třpytivé oční stíny.

Blahodárné složení:

  • Slunečnicový olej s regeneračními a změkčujícími vlastnostmi.
  • Jojobový olej, který zabraňuje ztrátě vody z pokožky, pomáhá udržovat její pevnost a pružnost.
  • Vitamín E neutralizuje procesy stárnutí pokožky a má také nutriční, regenerační a zvlhčující účinky.

Díky tomuto složení je prášková konzistence tvářenky téměř máslová a dodá svěžest unavené a matné pleti.

FAKT: Tato skvělá tvářenka Lily Glow byla společností Cosmopolitan Česko oceněna jako nejlepší dekorativní kosmetika roku 2020.

Nenechte si ujít novinky, tipy a inspiraci ze světa líčení přímo od Annabelle Minerals. Sledujte je na instagramu @annabelleminerals_cesko  nebo na Facebooku @AnnabelleMinerals

Více informací si můžete přečíst i na stránkách: https://www.annabelleminerals.com/cz_cz/

obr_3

Seznam prodejen naleznete zde.

Zobrazit všechny články

Líbí se vám náš obsah? Sledujte nás na sociálních sítích