Menu

Pečujte o svou pleť s NYX PROFESSIONAL MAKEUP

Sdílet na Facebooku

22. února 2021

Základem dobře vypadající pleti je pravidelná péče a hydratace. Kromě tradičních krémů a sér si můžete pomoci i dekorativní kosmetikou, která při správném výběru vaši pleť sjednotí, dodá jí jemný a přirozený finiš a výživu navíc. Více se dočtete v našem článku.
 

Vytvořte si perfektní look bez kompromisů s novinkami od NYX Professional Makeup – Marshmellow Primerem s extra hydratací a zklidněním pro vaši pleť a make-upem Total Control Pro Drop Foundation, jehož odstín i krytí si můžete přizpůsobit na míru!

Nový Marshmellow primer s benefity pro make-up i pleť

Pokud jste doposud primer před aplikací make-upu nepoužívala, určitě jej do své rutiny zařaďte. Primer totiž dokáže významně prodloužit výdrž vašeho make-upu. Jeho aplikace je velmi jednoduchá a jakmile si na nový krok ve vaší beauty rutině zvyknete, už se jej nebudete chtít vzdát. Nový primer Marshmellow od značky NYX Professional Makeup navíc vaši pleť napumpuje benefity, díky kterým bude vypadat hebce jako sladký marshmallow!

obr_1

Nenechte se zmást názvem. Nový Marshmellow Primer sice neodolatelně voní, ale jeho název odkazuje především na kořen blahodárného proskurníku, jehož extrakt obsahuje (Marshmallow root je anglický název pro kořen proskurníku). Kromě klasické funkce primeru – prodloužení výdrže make-upu – má díky svému složení i další benefity, které ocení pleť v téměř jakémkoliv věku. Marshmellow Primer pleť zjemňuje a zlepšuje její strukturu, sjednocuje její tón, zklidňuje a až na 12 hodin hydratuje. Díky lehké struktuře a transparentnímu finiši se hodí na jakýkoliv odstín pleti. Marshmellow Primer má navíc veganské složení* a neobsahuje silikony.

obr_3

Aby primer splnil všechny své funkce, dejte si záležet na jeho správné aplikaci. Pleť pečlivě vyčistěte a dle potřeby naneste hydratační péči tak, jak jste zvyklá. Až se dobře vstřebá, aplikujte na obličej dostatečné množství Marshmellow Primeru, rovnoměrně jej rozetřete a nechte 2-5 minut vstřebat. Tento krok určitě nevynechejte, primer potřebuje pár minut na to, aby se dobře vsákl do pokožky a mohl plnit svou funkci. Poté můžete začít s aplikací make-upu.

Make-up na míru, bez efektu masky

Co se týče make-upu, častým problém bývá špatně zvolený odstín nebo příliš velká vrstva produktu. Make-up by neměl pouze zakrývat nedokonalosti, ale především zdůraznit vaši přirozenou krásu. K tomu potřebujete nezatěžující složení a odstín, který vaší pleti perfektně padne.

obr_2

NYX Professional Makeup nyní uvádí nový make-up Total Control Pro Drop Foundation s lehkým veganským* složením, který vytváří přirozený finiš a snadno se nanáší. Make-up je velmi lehký a vaši pleť zanechá přirozeně sjednocenou bez efektu masky a zároveň pomůže zakrýt nedokonalosti. Odstín a míru krytí si můžete pro nejlepší výsledek personalizovat a přizpůsobit na míru. K namíchání více odstínů vám stačí obyčejná mixovací paletka, vystačíte si ale například i s malým talířkem.

obr_4

Total Control Pro Drop Foundation se aplikuje pomocí praktického kapátka, které vám umožní správně odměřit požadované množství make-upu. Naneste 2 kapky pro nižší krytí a velmi přirozený vzhled, 3 kapky pro vyšší krytí a 4 nebo více kapek pro střední krytí a až 12hodinovou výdrž. Doporučujeme vyzkoušet všechny varianty a najít si své oblíbené dávkování, které vám bude nejvíce vyhovovat a budete se v něm cítit nejlépe.

*veganské složení = bez složek živočišného původu

Zobrazit všechny články

Líbí se vám náš obsah? Sledujte nás na sociálních sítích