Menu

Pečujte o své nehty s láskou

Sdílet na Facebooku

1. března 2021

"Nejhorší věc, kterou můžete svým nehtům udělat, je neudělat s nimi nic." Jeff Pink.

obr_1

Jednokroková manikúra

ORLY jako první značka přinesla převratnou technologii pro krásu a zdraví našich nehtů. ORLY Breathable Treatment + Color je barevný lak a ošetřující přípravek v jednom. Tradiční laky tvoří na nehtu štít, který k nehtu nepropouští hydrataci a kyslík. To znamená, že jim občas musíte dopřát odpočinek a regeneraci. ORLY Breathable jim naopak dovolí společně s arganových olejem, vitamínem B5 a C se dostat do nehtu. Podporuje tak jeho zdravý růst. Při tvorbě této řady laků se nechali odborníci v ORLY inspirovat technologií kontaktních čoček, které i po vložení do očí, nechávají oko vlhké.

obr_2

Nepotřebujete podlak ani nadlak. Dobu lakování si tak zkrátíte na polovinu a barva dlouho vydrží.

  1. Kúra na zpevnění nehtů - mnohé z nás mají nehty slabé, lámající se nebo třepivé. Na takových nehtech je velmi složité vytvořit dlouhotrvající manikúru. ORLY nabízí řešení, které napomůže k silnějším, zdravějším a kvalitnějším nehtům. NAIL DEFENSE - přípravek s obsahem proteinů z pšeničných klíčků a želatiny zpevňuje slabé a tenké nehty. Želatina spojuje vrstvy nehtové ploténky a tím zabraňuje jejímu třepení a odlupování volných okrajů. Proteiny vyživují nehtové lůžko, čímž zajišťují růst pevnějších nehtů.
     
  2. Nailtrition - podporuje rychlý a přirozený růst nehtů. Prodlužuje, posiluje a zlepšuje velmi poškozené (např. po odstranění umělých nehtů) a slabé nehty, které nechtějí růst. Bohaté složení s komplexním obsahem minerálů, vápníku a železa, hydrolyzovaného keratinu a pšeničných proteinů, kolagenu a výtažků z bambusu stimuluje a napomáhá přirozenému růstu krásných a zdravých nehtů.

  3. Bonder - unikátní podtlak na gumové bázi zajišťuje dlouhotrvající přilnavost laku k povrchu nehtu. Chrání lak před opotřebením, olupováním a prodlužuje trvanlivost lakování.

  4. Polishield Vrchní vrstva laku na nehty, váš štít pro rychlé schnutí a dlouhotrvající manikúru s vysokým leskem. Odolná vrstva, na ochranu laku na nehty, která navíc obsahuje UV filtry, které chrání barvu laku na nehty před vyblednutím.

obr_3

 

Zobrazit všechny články

Líbí se vám náš obsah? Sledujte nás na sociálních sítích