Menu

Pečujte o pokožku svých dětí a podpořte tím i děti v nouzi!

Sdílet na Facebooku

2. března 2022

Znáte hypoalergenní prací prostředky Lovela Baby? Jsou expertem v praní dětského prádla dlouhá léta, můžete je totiž použít už při praní oblečení pro novorozence.

Lovela Baby hlavně pomáhá maminkám, a to nejen v péči o prádlo. Dobře je zná a má jejich důvěru, proto chce nyní Lovela Baby své poslání ještě prohloubit a v rámci charitativního projektu s Armádou spásy pomoct opuštěným matkám s dětmi, které ztratily domov.

Mateřství je nejkrásnější období v životě, ne každá žena si ho ale může užít bez starostí. Těm, které neměly tolik štěstí, dlouhodobě nabízí pomocnou ruku Armáda spásy. Lovela Baby proto nyní vytvořila společný projekt na podporu maminek, aby jim ubyly starosti o prádlo a ulehčila jim tak i v péči o děti. Z prodeje jakéhokoliv produktu Lovela Baby přispěje 3 Kč na provoz azylových domů pro opuštěné matky s dětmi.

Jemná dětská pokožka přímo vybízí k hýčkání a co nejšetrnější péči. Ale již od prvního dne přichází do kontaktu s materiály, které ji mohou dráždit. Kromě správně zvolené kosmetiky je třeba dobře vybírat také oblečení a prací prostředky. Plínky, povlečení, ale i maminčino oblečení, kterého se miminko při mazlení dotýká, mu totiž mohou způsobit podráždění. Minimálně v prvním roce života se proto doporučuje prát kojenecké oblečení odděleně od prádla ostatních členů rodiny a ve speciálních prostředcích. V těch, které neobsahují enzymy, umělá barviva ani optické zjasňovače, na něž narazíme v běžných pracích prostředcích.

Značka Lovela Baby, zlatý partner České pediatrické společnosti, se proto od svého vzniku specializuje na prostředky, které maminkám právě takto ulehčují péči o jejich miminka. Její produkty jsou hypoalergenní, dermatologicky testované a účinně odstraňují nečistoty při všech pracích teplotách. Jejich složení tudíž ocení také všichni, kteří trpí alergiemi nebo atopickou dermatitidou.

Nákupem libovolného produktu značky Lovela Baby proto nyní zajistíte šetrnou péči o prádlo vašich nejdražších, ale také podpoříte maminky, které se ocitly bez přístřeší nebo řeší obtížnou životní situaci.

Zobrazit všechny články

Líbí se vám náš obsah? Sledujte nás na sociálních sítích