Menu

P.S.: Mami, děkuji Ti!

Sdílet na Facebooku

10. května 2019

Každý den jistě najdeme několik důvodů, proč své mamince za něco poděkovat. Vždyť konec konců všichni máme tu svou NEJlepší, NEJhodnější a NEJkrásnější maminku na celém světě. Ukažme jí, že ji máme ve svém srdíčku. Den matek se už rychle blíží.
 

Druhá květnová neděle je oficiálním dnem, kdy se u nás slaví Den matek. Letošní rok tak tento den připadá na 12. května a proto je načase zamyslet se, čím letos své maminky obdarujeme.

Ta nejkrásnější a nejtěžší role na světě

Maminky hrají v našich životech důležitou roli. Jsou s námi od prvního dne našeho stvoření a stojí při nás během toho, kdy děláme své první krůčky i velké kroky v životě.

Pouto mezi matkou a dítětem patří mezi nejsilnější na světě a není se čemu divit. Už jen samotné slovo máma v sobě ukrývá ohromnou sílu. Je to láska, přátelství, bezpečí. Nejčastěji to bývá i naše první slovo. Pečujme o toto pouto a snažme se od svých maminek co nejvíce naučit. Vždyť jednou i my převezmeme tu pomyslnou štafetu a staneme se mámou našich vlastních dětí.

Oslavte se svými maminkami jejich den

Poděkujte jim za jejich péči a lásku a obdarujte je něčím, co jim určitě udělá radost. Pokud Vám došly nápady, zde máte pár tipů.

 

Zobrazit všechny články

Líbí se vám náš obsah? Sledujte nás na sociálních sítích