Menu

Otestujte nové hydratační sprchové gely

Sdílet na Facebooku

7. prosince 2023

Je načase začít nahlížet na péči o tělo jako na nedílnou součást naší sportovní rutiny. Nová řada Active Skin & Mind od adidas nabízí funkční produkty pro tvrdě pracující sportovce. Před fyzickou aktivitou naši pokožku i mysl připraví, po tréninku poskytne osvěžení a uvolní mysl.

otestujte zdarma adidas

Zapojte se nyní do testován!

Testujte s možností vrácení peněz v případě, že nebudete s produkty spokojeni. Více info naleznete na https://www.activeskinandmind-otestujtezdarma.cz/

Produkty z dermatologicky testované řady Active Skin & Mind obsahují unikátní komplex glycerolu a kyseliny hyaluronové. Tyto ingredience, přirozeně aktivní v pokožce, pomáhají s rychlým obnovením hydratace a chrání před jejím vysušováním.

adidas active skin & mind

Produkty obsahují navíc přírodní esenciální oleje podtrhující holistické spojení těla a mysli.

Esenciální oleje probudí před tréninkem vaše smysly a po něm pomohou pokožce i mysli zůstat svěží a zrelaxované. Čisté a veganské složení sprchových gelů Active Skin & Mind, z 98% rozložitelných a balených ve 100% recyklovaných materiálech, neobsahuje sulfáty a gely jsou tak vhodné i pro citlivou pokožku.

Nezapomínejte, že kůže je naše nejlepší sportovní výbava a objevte nové sprchové gely, které pomáhají kůži v obnově hydratace.

Zobrazit všechny články

Líbí se vám náš obsah? Sledujte nás na sociálních sítích