Menu

Ohlédnutí za červnovými novinkami

Sdílet na Facebooku

4. července 2019

Léto je v plném proudu a konečně nastává období, na které se všichni celý rok těšíme – prázdniny, slunce, moře, grilování, lahodné drinky,… Prostě čas, který si chceme co nejvíce zpříjemnit. Chytání bronzu, nanášení veselých barviček našim nehtům a vlasům, grilovačky obohacené zdravými dobrotami ideálními pro letní piknik s rodinou či přáteli. Tak vypadá správné léto.
Zdravé mlsání

I když jsme Češi a jen málokdy odmítneme svíčkovou se šesti, obzvláště v létě, kdy sluníčko praží a každý gram navíc cítíme o to více, si dáváme záležet na vyváženém jídelníčku. Inspiraci hledáme v bohaté nabídce zdravých dobrot. Pojďme nakupovat.

 

Věčně mladí

Kdy jindy než právě v létě ukázat svou krásnou a hladkou pokožku? Kdy jindy než na letním festivalu zazářit s novou barvou? Krása je cítit se skvěle a právě nyní nastává ten správný čas.

 

Dobrůtky pro naše kočičí miláčky

Aby to nebylo jen o nás, připravili jsme pár zajímavých mňaminek i pro ty, co předou, kdykoli je hladíme, mňoukají, kdykoli něco chtějí a v každém okamžiku se chovají jako pravé dámy (pánové). Jsou to naše kočky a právě jim nabízíme dobrůtky s těmi správnými nutričními hodnotami, které jistě neodmítnou.

 

Zobrazit všechny články

Líbí se vám náš obsah? Sledujte nás na sociálních sítích