Menu

Očista vašeho domova

Sdílet na Facebooku

20. dubna 2020

Nechte vejít do svého domova jarní svěžest a nabijte se pozitivní dávkou energie. Naplánujte si očistný detoxikační program nejen pro svůj organismus, ale i pro svou domácnost.

Principem očisty neboli detoxikace je odplavení nečistot a toxinů. Ty jsou přítomny u nás doma v podobě bakterií, plísní a různých usazenin, pro které jsou zimní měsíce naprosto ideálním obdobím. Větráme mnohem méně než v létě, vlhké počasí a venkovní bláto na čistotě nepřidají. Právě dny prosycené čerstvým jarním vzduchem a sílícími slunečními paprsky jsou tím nejlepším časem pro důkladnou očistu bytu.

Odplavte škodliviny

Škodlivé látky najdete také ve složení běžných chemických čističů. Jedná se např. o chlór, amoniak, triclosan nebo syntetické vonné látky nebo různé alergeny, které se při úklidu dostávají do vzduchu kolem nás, odkud je vdechujeme a navíc se drží na omytých površích, kde s nimi zůstáváme v kontaktu, i když zahodíme úklidové gumové rukavice. Ulpívají na nádobí, kuchyňské lince, podlaze i umyvadle.

Pro ideální očistu vašeho domova můžete bez obav sáhnout po čističích značky Frosch, které si zakládají na přírodním složení a šetrnosti ke svým uživatelům i přírodě.

Síla přírody

Čisticí produkty se zelenou žabičkou na obale sází na osvědčenou sílu sody, octu nebo citronů. O jejich účincích se můžete přesvědčit třeba v koupelně, kde vám pomůže ekologický čistič na vodním kámen s malinovým octem, který po sobě zanechává neodolatelnou vůni sladkých malin. Čistič na kuchyně s přírodní sodou si poradí s mastnotou i zaschlými skvrnami, které vznikají při vaření. Oceníte snadné použití - díky praktickému rozprašovači bude vaše kuchyň stále zářit čistotou a vonět svěžestí. Univerzální čistič Levandule provoní váš byt jemnou květinovou vůní a jak název napovídá, díky hygienickým výtažkům z levandule ho využijete ho od koupelny až po kuchyň.

frosch

Příroda vám poděkuje

Produkty značky Frosch jsou navíc ohleduplnou volbou pro životní prostředí. Přírodní složení je velmi dobře biologicky odbouratelné a obaly jsou recyklované a recyklovatelné. Povyšte jarní úklid na detoxikaci svého bytu a udělejte si prostor pro novou dávku energie a životního elánu. Vedle skvěle uklizeného prostředí se můžete těšit i z ohleduplné volby pro životní prostředí.

Zobrazit všechny články

Líbí se vám náš obsah? Sledujte nás na sociálních sítích