Menu

Objevte vycházející hvězdy krásy

Sdílet na Facebooku

11. května 2020

Tvůj look – tvůj styl! Nová vycházející hvězda na poli dekorativní kosmetiky RIVAL loves me nabízí všem mladým dívkám a ženám možnost objevit jejich pravé já a stát se hvězdou. Každá vycházející hvězda je jiná a každá potřebuje svůj styl. A to mají všechny dívky společné.

Nová značka RIVAL loves me je určena obzvlášť pro mladé dívky, které se teprve v tajích a krásách dekorativní kosmetiky učí chodit a hledají svůj jedinečný styl, kterým by vyjádřily svou osobnost a celému světu řekly „To jsem já a jsem tady!“. Naše značka jim díky kompletnímu portfoliu 262 unikátních produktů nabízí různorodou paletu řasenek, očních stínů, make-upů, pudrů, rozjasňovačů, tvářenek, linek, laků a dalších produktů, díky kterým můžou experimentovat a najít to nejlepší přímo pro ně.

A jako bonus je většina produktů veganská.

 

SHINE BRIGHT LIKE A DIAMOND

Nechte svou pleť zazářit! Od podkladové báze po rozjasňovače, od make-upů až po pudr a to vše v souladu s tvým tónem pleti. Stačí si jen přát. Více zde.

 

ADD COLOUR TO YOUR LOOK

Nechte promluvit své oči! Zaujmi, přitáhni pozornost a nech působit kouzlo pohledu, které vytvoříš okouzlujícími očními stíny, linkami a to vše podtrhneš dlouhými řasami. Přichází totiž exploze barev – přes 100 odstínů v 6 exkluzivních paletek očních stínů! Více zde.

 

KISS MY LIPS

Řekněte to polibkem! Matný nebo lesklý? Do čeho své rty obléknete? Každý den si podle své chuti a nálady vytvořte nezapomenutelný look z nabízeného množství pěsticích lesků a rtěnek. Čekají jen na vás, až si vyberete. Více zde.

 

PERFECT MANICURE ON THE GO

Vystrkujte drápky! Jako pravá kočka, kterou uvnitř i jste. Tak ji nechte vyplout na povrch a vyjádřete svou osobnost pečlivě upravenými a hravě barevnými nehty. Dokonalá manikúra je perfektním doplňkem vašeho stylu. Více zde.

 

EXKLUZIVNĚ ROSSMANN

Nadchli jsme vás? Máte chuť vyzkoušet nějaký z našich produktů a vytvořit si či jen doplnit váš jedinečný look? Tak přijďte do jedné z našich prodejen a nechte se inspirovat novými produkty RIVAL loves me.

K dostání ve 106 prodejnách ROSSMANN.

Zobrazit všechny články

Líbí se vám náš obsah? Sledujte nás na sociálních sítích