Menu

Objevte čisticí sílu přírody

Sdílet na Facebooku

10. června 2021

100% láska k přírodě! 100% novinka. Takto jednoduše se dá popsat naše nová ekologická řada čisticích a úklidových prostředků privátní značky eco Freude. Zažijte na vlastní kůži, co dokáže síla přírody.

Dopřejte svému domovu magický lesk a čistotu a zažijte sami, co dokáže síla rostlin. Všechny výrobky této privátní značky ROSSMANN mají svou zcela vlastní přírodní energii. Věříme totiž, že právě produkty, které používáme každý den, by měly být co nejvíce přírodní a ekologicky šetrné.

Čistota z přírody zaručuje čistou práci. A u těchto 11 výrobků (ve vybraných prodejnách), které jsou navíc veganské, neděláme žádné kompromisy! Díky téměř 100 % přírodním složkám jsou tyto výrobky prostě zázrakem ze samotné přírody. Děláme tak další krok v rámci našeho udržitelného chování.

Zaručujeme vám:

 • 100% čisticí sílu
 • Obaly z recyklovaných materiálů
 • Až 100 % přírodních složek
 • Produkty bez barviv a mikroplastů
 • 100% přírodní vonné látky
 • Pečeti čistoty – Ecocert, EU Ecolabel, Blauer Engel a Vegan Society

Co se ve mně skrývá?

obr_1

 

Naše čisticí přípravky se vám nyní představují

 • Zářivý lesk a čistota nádobí – jsem přece mycí prostředek se 100% přírodními složkami. Ty mi dodávají sílu proti mastnotě a špíně. A zcela mimochodem, zanechávám po sobě příjemně svěží vůni grapefruitu a eukalyptu.
 • Účinná síla pro koupelnu – samozřejmě! Protože jako čistič koupelny jsem plný rostlinné energie a díky 100% přírodním složkám spolehlivě odstraním vodní kámen a nečistoty z vaší koupelny. Mým i vaším pomocníkem bude věrně stát po boku WC čistič se svěží vůní citrusu a šeříku. Není to ale jen vůně, kterou se pyšní. Jsou to i 100% přírodní ingredience, které odstraní špínu, vodní a močový kámen.
 • Hloubková čistota všech povrchů – jako univerzální čisticí prostředek jsem tím známý. Odstraním mastnotu a špínu z vašich otíratelných povrchů pomocí 99,9 % přírodních složek. A navíc voním po směsici citronu a růží. Na čistění skla ale sáhněte po mém kamarádovi. S ním jakožto s čističem na sklo s 99,8 % přírodních ingrediencí odstraníte nečistoty a vaše skleněné a zrcadlové povrchy budou jen zářit.
 • Zářivé barvy a čistota prádla – jsme tři mušketýři, kteří vám zůstanou naprosto věrní. Bílé, barevné či jemné prádlo? Na vše stačíme. Nejen, že jsme až z 99 % přírodních složek, ale odstraňujeme nečistoty a skvrny již od 20 oC. A to je náš další plusový bod.
 • Bez utěrek ani ránu – to dává přece smysl, ne? Co by si bez nás čisticí prostředky počaly? Jen díky nám budou všechny povrchy zářit čistotou. A my kolikrát ani čisticí prostředky nepotřebujeme. Stačí nás namočit a setřít. Účinně a šetrně odstraníte odolné a mastné nečistoty. Na výběr máte z utěrek z recyklovaného mikrovlákna či z odolné utěrky ze 100% kvalitní a certifikované organické bavlny, kterou využijete pro mytí nádobí.

Recyklace jak mávnutím kouzelného proutku

Jsme baleni s odpovědností a s odpovědností se i recyklujeme.

obr_2

 

Zobrazit všechny články

Líbí se vám náš obsah? Sledujte nás na sociálních sítích